Тільки разом захистимо українську землю!

11 грудня 2019, 13:30
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
13

73% населення України рішуче проти продажу землі, проте Володимир Зеленський та його «слуги народу» вже прийняли відповідні законопроекти в першому читанні.

5 грудня понад 40 політичних та громадських організацій разом з «Батьківщиною» об’єднались у Національний штаб захисту рідної землі. На першому засіданні затверджено основні вимоги до президента Володимира Зеленського: відкласти ухвалення «земельних законів», продовжити мораторій та оголосити референдум, давши народу самостійно вирішити, продавати сільгоспземлю чи ні.

Ви хочете, щоб Україну – вашу Батьківщину - розпродали і залишили вас і ваших нащадків рабами агрохолдингів та іноземних корпорацій? Відповідь очевидна!

Пропоную всім приєднатися до обласного штабу захисту рідної землі в Луганській області і разом захистити нашу з вами землю, наше спільне майбутнє – телефонуйте на безкоштовний номер 0-800-210-445. Будемо координувати наші дії задля забезпечення спільної перемоги!

Олександр Романовський, керівник Луганської ОПО ВО «Батьківщина».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.