Тільки разом захистимо українську землю!

11 декабря 2019, 13:30
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
11

73% населення України рішуче проти продажу землі, проте Володимир Зеленський та його «слуги народу» вже прийняли відповідні законопроекти в першому читанні.

5 грудня понад 40 політичних та громадських організацій разом з «Батьківщиною» об’єднались у Національний штаб захисту рідної землі. На першому засіданні затверджено основні вимоги до президента Володимира Зеленського: відкласти ухвалення «земельних законів», продовжити мораторій та оголосити референдум, давши народу самостійно вирішити, продавати сільгоспземлю чи ні.

Ви хочете, щоб Україну – вашу Батьківщину - розпродали і залишили вас і ваших нащадків рабами агрохолдингів та іноземних корпорацій? Відповідь очевидна!

Пропоную всім приєднатися до обласного штабу захисту рідної землі в Луганській області і разом захистити нашу з вами землю, наше спільне майбутнє – телефонуйте на безкоштовний номер 0-800-210-445. Будемо координувати наші дії задля забезпечення спільної перемоги!

Олександр Романовський, керівник Луганської ОПО ВО «Батьківщина».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.