Ринок землі – великий обман влади

18 листопада 2019, 11:55
Власник сторінки
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
34

Вони кажуть, що повертають землю народу, що нарешті українці зможуть продати свій пай за ринковою ціною. Насправді проголосовано не один, а три закони про землю, і про паї там ні слова.

Ганебним законопроектом №2178-10 відкривається дикий ринок із доступом іноземців до купівлі землі з першого дня. «Батьківщина» боролася і продовжує боротися, проте це дуже складно робити проти монокоаліції «Слуги народу», які можуть протягнути будь-яке рішення. Законопроект був проголосований із скандалом і порушеннями, в стилі найгірших із попередників.

Крім того прийняті іще два “системні” законопроекти - № 2194 та № 2195, які вносять зміни до майже тридцяти законів України. Вони знімають абсолютно всі перепони перед масовою скупкою земель іноземцями та хижацьким використанням нашої землі. Їх теж проголосували, навіть не ставлячи українців до відома про їх жахливий зміст. Наприклад, скасовують поняття «особливо цінних земель» та саме поняття земельного паспорта. Тож найкращі чорноземи на торгах будуть урівнені по якості із пісками або із скелею – тобто якісну землі продадуть за копійки.

Повністю скасовують контроль за землекористуванням. Покупець землі буде мати абсолютне право зробити із землею все, що захоче - вгатити туди тонни хімії, виснажити енергетичними культурами, навіть просто зняти і продати плодючий шар.

Ускладнено і доступ селян до торгів, бо земля буде продаватись виключно на електронних аукціонах, причому про них повідомлятимуть теж лише в електронній формі. І це тоді, коли дві третини наших сіл не мають швидкісного Інтернету.

Наші фермери матимуть переважне право викупу, проте це лише право заплатити найвищу ціну по аукціону замість переможця. Український сільгоспвиробник конкурувати не зможе, бо агрохолдинг, іноземець, спекулянт завжди дадуть значно вищу ціну.

Ось так воно є насправді – без емоцій та «рожевих окулярів». Тепер стає зрозумілим, чого Володимир Зеленський заявив, що йде у владу лише на 5 років – навіщо йому другий термін, коли він зі своєю команду встигне продати країну ще за перший?...

«Батьківщина» вже оскаржила розпродаж землі у Конституційному суді. По всій Україні ідуть протести фермерів. Країна повстає проти влади, яка не звертає уваги на народ! 

Приєднуйтесь до команди «Батьківщини» Луганщині. Телефонуйте 0-800-210-445, пишіть нам в соціальних мережах - facebook.com/romanovskiy.aleksandr, пам'ятайте, що разом все можливо!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.