Прем`єр Гончарук позабув "токсичне" минуле Сергія Глущенка??!

27 жовтня 2019, 22:40
Власник сторінки
0
203
Прем`єр Гончарук позабув  токсичне  минуле Сергія Глущенка??!
"Токсичний" Сергій Глущенко знову рветься до Держпродспоживслужби України

"Токсичний" Сергій Глущенко знову рветься до Держпродспоживслужби України

                Кабінет Міністрів України терміново оголосив 23 жовтня 2019р. конкурс на посаду Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба), не пройшло й декілька днів, як СМІ розпочали активно піарити одного з потенційних кандидатів – Глущенко Сергія, одного з авторів Офісу ефективного регулювання, котрим ще недавно керував Прем’єр Гончарук.

            Але хто цей Глущенко Сергій, та чому саме він?

            Відповідь дуже проста. Повернемось у 2015р., де саме вищезазначений Глущенко Сергій на той час отримав в уряді Яценюка саме цю посаду – Голови Держпродспоживслужби України. Тоді Глущенко своєю бездіяльністю вже зарекомендував себе як повний профан і шкідник, котрий не зробив абсолютно ніяких дій в той час, коли в Україні вирувала епідемія африканської чуми серед свиней (АЧС) (). Ця історія добре характеризує колишнього голову Держпродспоживслужби: в той час, як українські аграрії підраховували збитки (один тільки агрокомбінат «Калита» в 2015р. озвучив суму збитків у 170 млн гривень), і кілька днів чекали реакції від Сергія Глущенка, в чиїй безпосередній компетенції перебувало питання АЧС, чиновник в невимушеній формі зі своєї сторінки у соцмережі розповів, як весело і легко провів день на службі. Пізніше свій пост чиновник видалив, але скріни в мережі залишилися!

            Не утримався від коментарів і Міністр АПК (на той час) Олексій Павленко – «Сьогодні некомпетентні дії та надмірні амбіції керівництва новоствореного органу - Держпродспоживслужби України ставлять під загрозу можливості експорту українського насіння до країн ЄС". ()

            Дивлячись на це, Прем’єр(на той час) Арсеній Яценюк терміново запропонував Сергію Глущенко написати заяву на звільнення за власним бажанням, доки останнього не притягли до кримінальної відповідальності за службову недбалість, яка понесла фантастичні збитки українських аграріїв на той час. Необхідно підкреслити, що боротьба з епідемією АЧС в 2015р. коштувала більш ніж 45 мільйонів гривень державних коштів!

            Стосовно корупції, Сергій Глущенко теж не залишився осторонь, СМІ вже розповідали про спробу посадовця терміново передати ветеринарні лабораторії на масштабну приватизацію ()

            В останній період ім’я Сергія Глущенка було пов’язано з можливим призначенням на посаду Міністра АПК в уряді Гончарука, де останній усіма зусиллями тягнув Глущенко на посаду Міністра, але структура перейшла до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

            І нарешті, Прем’єр Гончарук здійснює чергову, а скоріше за все останню спробу протягнути С.Глущенка на конкурсі на посаду Голови Держпродспоживслужби, зовсім забувши про «токсичне» скандальне минуле останнього.

            Як казав наш Президент, - «Думай-Те!»

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Глущенко,Алексей Гончарук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.