Влади чи волі не вистачає «слугам народу» для зниження тарифів?

18 октября 2019, 11:28
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
37

Всі ми пам’ятаємо, як Володимир Зеленський казав, що для зниження тарифів потрібні лише дві умови – новий Уряд і політична воля.

Проте вже пройшло більше 100 днів, як партія «Слуга народу» отримала і свій Уряд, і монобільшість в Парламенті, а тарифи на газ, воду, опалення та інші послуги ЖКГ як не знижували, так і не знижують. Крім того скорочені витрати на субсидії, які заберуть в тисяч домогосподарств.
Партія «Батьківщина» переконана, що в тарифах закладена велика корупційна складова, а гроші, як і раніше, виводять в офшори.
Нагадаю, що Юлія Тимошенко публічно ще до виборів надала президенту конкретний план, що треба робити для зниження цін на газ, а також покроково розповіла, як змінити НКРЕКП і як навести лад в «Нафтогазі». Проте ніхто не користується цими порадами, які викладені в програмі «Новий Курс України».
Доки зниження тарифів не закладуть в бюджет, фракція «Батьківщини» не буде його підтримувати.
То чого не вистачає команді «Слуги народу» та Володимиру Зеленському - влади чи волі?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.