"Батьківщина" Луганщини - сильна команда

14 октября 2019, 08:56
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
24

Рішенням Президії політичної ради партії №06-11-060 за підписом Юлії Володимирівни Тимошенко мене призначено керівником Луганського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Всі ми розуміємо наше спільне завдання – об’єднатись у сприянні вирішенню нагальних проблем регіону та України в цілому. Задля цього я та наша команда докладемо максимум зусиль. Я дякую кожному, хто протягом років підтримував партію, дякую за незламність характеру, витримку та віру в перемогу. Ми маємо досвідчених та відданих партійців на керівних посадах і в обласній організації, і в містах, і в районах області, тому, впевнений, ми зможемо суттєво підвищити ефективність нашої роботи.

Луганщина потребує уваги, і я сподіваюсь на всебічну підтримку наших ініціатив фракцією «Батьківщини» у Верховній Раді України.

Приєднуйтесь до нашої команди, телефонуйте на безкоштовний номер call-центру 0-800-210-445, підписуйтесь на наші сторінки в Facebook - facebook.com/byut.lugansk/ та Instagram - instagram.com/batlug/.

Ми завжди відкриті для конструктивної співпраці. Пам’ятайте, що ігноруючи політику, ви даєте можливість політикам ігнорувати вас! Не залишайтесь осторонь, бо разом ми здатні на більше, здатні довести, що все можливо!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.