Росію повернуть в ПАРЄ заради 120 мільйонів євро

19 червня 2019, 16:57
Власник сторінки
0
32
Росію повернуть в ПАРЄ заради 120 мільйонів євро

Спекуляції різних політичних сил щодо позиції української делегації у ПАРЄ - звичайна справа напередодні чергової сесії асамблеї.

    Спекуляції різних політичних сил щодо позиції української делегації у ПАРЄ - звичайна справа напередодні чергової сесії асамблеї. Ця, літня, зустріч стартуватиме 24 червня. І на ній буде ой як спекотно.
    Одна з найзапекліших тем - ймовірне поновлення у правах російської делегації, офіційно - резолюція "про зміну правил організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій". Скоріш за все, вона буде прийнята. Це розуміємо і ми, зважаючи на серйозне лоббі, яке все ж спромоглося реалізувати цей проект, і на непевні документів на сайті Ради Європи, бюджет на 2018-2019 роки запланований з урахуванням внесків РФ, які щорічно мають складати майже 60 мільйонів євро.
Проте цих внесків немає. Немає і 22 мільйонів, які Росія залишилась винна за 2017 рік. 2019 рік спливає і бюджет потрібно закривати, проте закрити очі на відсутність 120 млн євро із запланованих на два роки 886 млн не можливо. На цей рік бюджет вже був скорочений від прийнятого Комітетом Міністрів РЄ на 22 млн євро, проте це не може покрити різницю між витратами та надходженнями.

     Росія є однією з п'яти країн (Великобританія, Німеччина, Італія, Франція ), внески яких скаладають 57% від загального бюджету організації. Тому якщо РФ не платить, то покривати цю бюджетну дірку мають інші основні платники. Проте європейці вміють рахувати гроші і у цьому питанні, як ми вже неодноразово запевнилися, принципово меркантильні. От основна причина форсування рішення про повернення повноважень РФ у Раді Європи. Аби вона встигла сплатити свої 120 млн.
    Чи зможе наша делегація переконати ПАРЄ проголосувати проти резолюції про росіський камбек? Перш за все делегатам слід дійти згоди між собою.  Адже Ляшко пропонує гримнути дверима і вийти з РЄ, Геращенко намагається втримати вислизаючі залишки влади, голова делегації Ар'єв передчуває "хімічну самокастрацію" ПАРЄ, а президент - просто "зберігає спокій" на зустрічах із світовими лідерами.
    Чи є у когось сумніви, що цей раунд ми програли? Але те, що ми можемо - це не засліпитися гнівом від вже очевидно невдалих для нас результатів літньої сесії ПАРЄ і гідно представити обличчя української демократії.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Європа,ПАРЄ,Рада Європи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.