Міська влада Рубіжного має скорегувати тарифи на воду згідно рішенню суду

29 мая 2019, 09:15
Владелец страницы
Громадський діяч, меценат, керівник ГО "Нова дія", голова Луганського обласного партосередку ВО "Батьківщина"
0
11

Разом із депутатом міської ради від «Батьківщини» Валентиною Єльчаніновою зустрівся із керівництвом Рубіжанського водоканалу та представниками міської влади.

Поцікавилися, чому досі не виконана постанова Першого апеляційного адміністративного суду від 13 березня 2019 року у справі за №1240/2075/18, згідно якій КП «Рубіжанське виробниче управління водопровідно каналізаційного господарства» ще місяць тому мало подати до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення у розмірах 4,38 грн за 1 куб. м з ПДВ та 13,15 грн за 1 куб. м з ПДВ? Нагадую, що наразі ці тарифі відповідно складають 4,668 та 18,12 грн.

Виявилося, що новий керівник водоканалу про це рішення не знає. Чому? Гарне питання. Перш за все, до міської ради, де, схоже, не дуже-то переймаються інтересами рубіжан…

Чекаємо на те, що подання про корегування тарифів на водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня буде подано на розгляд виконкому Рубіжанської міської ради найближчим часом, а комітет прийме єдине законне рішення і затвердить їх.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.