Шановні працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та мешканці м. Кривий Ріг!

26 апреля 2019, 21:25
Владелец страницы
0
58
Шановні працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та мешканці м. Кривий Ріг!

Шановні працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та мешканці м. Кривий Ріг!

01 травня 2019 року о 16:00 у м. Кривий Ріг активістами Всеукраїнської професійної спілки «Свобода праці» заплановано проведення мітингу під назвою «Марш українських робітників за європейську зарплату».

Організатор заходу – Токовенко Ігор Володимирович, мешканець м. Новомосковська Дніпропетровської області, людина без життєвого досвіду та досвіду роботи.

Хочеться запитати в нього: «А чому, пане Ігоре, Ви не захищаєте права своїх земляків з м. Новомосковська чи з інших невеликих міст нашої області та України?». Відповідь очевидна – насправді пана Ігора не цікавить соціальна захищеність працівників будь-якого підприємства. Паном Ігорем не випадково вибране наше підприємство.

ПАТ «АМКР» - це промисловий об’єкт з великою кількістю працівників, зосереджених в одному місці. Його основною ціллю є заручення підтримкою якомога більшої кількості працівників, з метою подальшого їхнього вступу до лав Всеукраїнської професійної спілки «Свобода праці» для отримання щомісячних профспілкових внесків. Ми – працівники, потрібні пану Ігору (члену ВО «Свобода») та його керівництву, як можливий електорат в політичних перегонах для досягнення своїх вузькопартійних цілей.

Тому, шановні працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та мешканці нашого міста, давайте скажемо категоричне «НІ» таким псевдопрофспілкам та борцям за «світле майбутнє робітників». Досить розгойдувати колектив. Дайте нам стабільно працювати!!!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.