Спрощення процедури отримання паспортів для ОРДЛО: угорський парадокс

25 апреля 2019, 16:11
Владелец страницы
0
34
Спрощення процедури отримання паспортів для ОРДЛО: угорський парадокс

В чому різниця для цілостності держави між угорськими і російськими паспортами? Якщо думати без емоцій.

Цікаво, що такі самі дії, і вже давно, вчиняє і керівництво Угорщини, проте це не набуває такого медіа-тиражування, і все робиться тихенько за деяким вже геть нахабним виключенням. Тобто всі про угорські паспорти знають, ба, навіть, знають, куди і за скільки звернутися громадянину, з неприкордонної області, аби отримати такий паспорт, але це не дуже дратує нас.

Інша сторона: у нас заборонено подвійне громадянство, проте багато заробітчан має європейські паспорти, які на в'їзді ховаються при перетині українського кордону. Про це також всі знають, але на це також закриваються очі.
Багато з тих, хто мають офіційно зафіксовані польські корені, мають польські паспорти, бо у Польщі також діє спрощена процедура отримання паспортів для цих категорій.
Те саме з Ізраїлем.

Я до того, що важливе формулювання: ми не просто "не визнаємо подвійного громадянства", у нас, за словами нашого генпрокурора, виявлення такого факту призводить до припинення українського громадянства.

Тобто країну роздирають з усіх боків, бо, якщо буде треба, усі держави, і Росія і європейські держави, що мають до нас територіальні претензії, мають приводи сказати: на вашій території мешкає більше 50% наших громадян, давайте пошукаємо у міжнародному праві, як би нам забрати у вас клапоть землі.

Я до чого: чи не є така прискіплива увага до, безумовно, обурливого, але не безпрецедентного з боку інших країн, кроку спрощення процедури отримання паспортів РФ (а хто з ОРДЛО хотів, то вже давно отримав собі такий), спробою відвернути увагу від наших проблем із західного боку нашого кордону?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: российский паспорт,окуповані території
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.