Погана пародія на детектив від українського шоу-бізнесу

27 лютого 2019, 17:23
Власник сторінки
замглавы Агентства моделирования ситуаций
6
2686
Погана пародія на детектив від українського шоу-бізнесу

"Шість негренят від сцени вирішили позмагатись", як то кажуть.

1. Цілком законна переможиця MARUV (бо умови відбору отак були прописані) спричинала обурення значної частки українців проросійською позицією, російською власністю на пісню і гастролями в Росії, в резульатті відмовилась підписувати угоду і пролетіла. Зате поїде на "вечірку Євробачення" до Москви і наступного року може представляти вже Росію. Але організатор не заспокоївся і "веде переговори з іншими учасниками".

2. Freedom jazz відмовились підписувати угоду замість MARUV.

3. KAZKA відмовилась підміняти двох перших і влазити в той скандал.

4. ANNA MARIA зганьбились ще перед оголошенням результатів фіналу - і їх досі захищає вся кремлівська пропагандистська машина. Вони вже вляпались в мем "пєвіц в трусіках", з котрих знущаються злобні бандерівці. Але від поїздки на Євробачення замість попередніх трьох учасників фіналу ще не відмовлялись.

5. Залишились Brunettes Shoot Blondes і YUKO. Але є відомості, що вони так само мають зв'язки з російським шоу-бізом. Тобто, не проходять за базовим критерієм участі від воюючої країни.

В підсумку виходить, що в Україні на сьогодні взагалі відсутні артисти, не прив'язані до країни-агресора гастролями, контрактами, приватними виступами, репертуаром, продюсерами... Ну, отакі в нас реалії: на українському ринку шоу-бізу грошей мало, тим більше порівняно з російським, попит невисокий (знов ж таки, порівняно з РФ).

А в Росії попит є, власна пропозиція - на порядки гірша від української (так, навіть від найостанніших тутешніх "поющих трусов" - це складно уявити, але фахівці кажуть, що саме отак і є). І співаки отримують дилему: орієнтуватись тільки на Україну і скромні гроші українських фанів, демонструвати патріотизм та ігнорувати Росію - або отримати доступ до величезного російського ринку, до високих заробітків навіть з одного туру неохватними теренами РФ, але бути дуже обережними в демонструванні власної позиції. Бо отак один раз десь в райцентрі вийдеш на сцену з портретом Бандери - а тоді накриється "тур городами России" на сотні тисяч доларів.

На сьогодні всі обирають другий варіант під гаслом "ми за мір" і "музика поза політикою" (хоча і перше, і друге не те що брехня, але відверта ворожа пропаганда).

Саме з цієї причини Україні варто хоча би до кінця війни взагалі відмовитись від участі в Євробаченні. Бо плюсів на міжнародній арені це не додає, навіть навпаки - дискредитує нас. А всередині країни спонукає додаткові конфлікти.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,артисты,Евровидение 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.