Державним службовцям. Передвиборче

29 января 2019, 18:53
Владелец страницы
народний депутат України
0
135
Державним службовцям. Передвиборче

В Україні залишається актуальним прислів‘я: «Всі рівні перед Законом, але деякі рівніше за інших».

Спостерігаю за калейдоскопом форумів, які висувають кандидатів у Президенти. І ось в чому річ. В Україні залишається актуальним прислів‘я: «Всі рівні перед Законом, але деякі рівніше за інших».

Позавчора Холодницький «вибухнув праведним гнівом» та подав дисциплінарну скаргу на прокурора САП Ярову, яка відвідала форум кандидата Тимошенко в робочий час.
Сьогодні на форумі кандидата Порошенка – пів зали державних службовців від найвищого рангу до найнижчого у робочий час.
Для державних службовців, в незалежності від їх політичних вподобань, все ж таки нагадаю

Стаття 10 Закону про державну службу.

- Ч. 2 Державний службовець не має права демонструвати свої політичні погляди 
- Ч. 3 «Державний службовець не має права залучати, використовуючи своє службове становище, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетної сфери, інших осіб до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями»
- Ч. 5. Державний службовець не має права організовувати і брати участь у страйках та агітації (крім випадку, передбаченого частиною четвертою цієї статті).

За все це - дисциплінарна та адміністративна відповідальність. Не кажучи вже про іміджеві ризики. А про останні вам багато можуть розповісти «вірні владі» державні службовці часів Януковича.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президентські вибори,державна система
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.