Шлагбаум для любителів СССР і «Вєлікой Россіі»

19 листопада 2018, 12:55
Власник сторінки
Народний депутат України VIII скликання
0
99
Шлагбаум для любителів СССР і «Вєлікой Россіі»

Кожен "іхтамнєт" і кремлівський наглядач, що в Криму, що на Донбасі відтепер офіційно не тільки військовий злочинець, але й звичайний кримінальний.

Після вступу в силу закону України, який передбачає кримінальне покарання за перетин державного закону з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в'їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил або інших силових відомств держави-агресора в будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску без відповідних документів або з документами, що містять недостовірні відомості встановлюється кримінальне покарання до 3 років ув’язнення. Тобто кримінальну відповідальність росіяни будуть нести в разі перетину українського кордону з бажанням завдати шкоди державним інтересам. Також передбачається відповідальність для тих осіб, яким на законних підставах не можна в’їжджати в Україну, однак вони перетнули кордон. Закон стосується і представників збройних підрозділів країни-агресора, а також інших воєнізованих відомств РФ. Стаття передбачає, як і перетин лінії кордону в пунктах пропуску, так і поза ними.

За повторний незаконний в’їзд на територію України термін ув’язнення збільшується до 5 років. А якщо такий незаконний перетин пов’язано із насильницькими діями або використанням зброї тривалість ув’язнення зростає до 8 років.

Цей закон надзвичайно важливий інструмент передусім міжнародної взаємодії України. Бо міжнародна спільнота, наші європейські партнери поважають передусім закон. І те, що за законом України відтепер громадяни держави агресора, котрі перетнули наш кордон, є кримінальними злочинцями, зміцнить наші позиції.  Вважаю, що є дуже важливим наявність формальних правових підстав для кожної дії. Прокуратура, суди, СБУ постійно жаліються на брак правових інструментів для запобігання подібної деструктивної діяльності з боку держави-агресора. Тепер у них є ці інструменти. Формулювання  в законі «бажання завдати шкоди державним інтересам» є дійсно широким, що під нього можна підвести кожен порух агентів Кремля.

Не варто ігнорувати ще один аспект цього закону. Озброєні «іхтамнєти» - це лише частина айсбергу. Зверніть увагу на основне формулювання: «перетин українського кордону з бажанням завдати шкоди державним інтересам». Це власне усі ті агітатори РПЦ, актори й співаки, «експерти» і «політологи», а також «незалежні журналісти» та всі інші агенти впливу Кремля, котрим дотепер було доволі складно обмежити доступ в Україну. Також не потрібно забувати, що в нас в активну фазу входить президентська передвиборча кампанія. До березневих виборів залишилося не так багато. Плюс набирає обертів і парламентська кампанія. І ми всі розуміємо, що в якості віп-агітаторів кожен проросійський політик, кожна про кремлівська політична сила використовуватиме саме отаких «зальотних» росіян. Цим законом ми поставили практично універсальний шлагбаум для всіх цих любителів СССР і «Вєлікой Россіі».


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: законы,ответственность,кордон,русские оккупанты,Уголовная ответственность,агрессия России
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.