Чому Желамська з Горбовським скромно промовчали про свої МАФи?

5 октября 2018, 16:58
Владелец страницы
0
1644
Чому Желамська з Горбовським скромно промовчали про свої МАФи?

Минулого тижня в журналі, що належить Нелі Желамській, вийшов «сенсаційний» матеріал про те, кому і скільки видали паспортів прив’язки на МАФи у 2017 та 2018 роках.

Минулого тижня в журналі, що належить Нелі Желамській, вийшов «сенсаційний» матеріал про те, кому і скільки видали паспортів прив’язки на МАФи у 2017 та 2018 роках. Аналіз був зроблений бездоганно, однак, маніпуляція – ще бездоганнішою. Хаючи власників Мафів, що ті спотворюють місто металевими конструкціями замість того, щоб його розвивати, за основу аналізу було взято фірми, які у ці роки отримали від ТРЬОХ дозволів.

Інакше не можна було. Адже, в іншому випадку всі дізналися б про те, що перед новорічними святами  29 грудня 2017 року було видано дозволи №№ 6928 та 6929  на розміщення 2-х МАФів площею 20 та 30 квадратних метрів ТОВ «Іскора Плюс» біля Колгоспного ринку та біля МРЕВ відповідно. Ці дані є у відкритому доступі на сайті міської ради Кропивницького у розділі управління архітектури.

За дивним очевидним збігом обставин однією із засновниць ТОВ «Іскора Плюс» (що взято на облік 18.09.17р.) є Самойленко Світлана Федорівна, прізвище якої збігається з дівочим прізвищем Нелі Желамської, а адреса жінки збігається з місцем проживання батьків Желамської.

Тож, висновки зробити неважко. Як зачасту трапляється в житті, ті, хто кричать про свою святість, у житті роблять зовсім протилежні речі.

Далі буде…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кропивницкий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.