ВІДСТАВКА ЖЕБРІВСЬКОГО - ПОДРОБИЦІ СКАНДАЛУ

25 липня 2018, 17:37
Власник сторінки
0
143
ВІДСТАВКА ЖЕБРІВСЬКОГО - ПОДРОБИЦІ СКАНДАЛУ
Павло Жебрівський

Відставка екс-голови Донецької військової адміністрації Павла Жебрівського сталась через те, що він перекрив грошові потоки місцевим прихильникам так званого "русского мира"

ВІДСТАВКА ЖЕБРІВСЬКОГО - ПОДРОБИЦІ СКАНДАЛУ

Призначення Жебрівського губернатором

Після революції гідності 2014-го року мало багато чого змінитися! Конфлікт на Південному Сході, анексія Криму - це знакові події, які повинні були привести до усвідомлення ситуації в країні і абсолютно іншим підходам в державному управлінні, і взагалі, до нових, більш справедливих правил у відносинах між народом і владою.

У цей нелегкий для країни час на місце губернатора Донецької області був направлений досвідчений керівник Павло Жебрівський. Хід від президента Порошенко був дуже правильний. Павло Іванович відразу приступив до роботи по відновленню інститутів державної влади. П.Жебрівський, як проукраїнський державник, розумів, що за його роботою спостерігають з непідконтрольної Україні території - дивляться, як йдуть справи в українському Донбасі.

Павло Жебрівський перебував на цій посаді більше трьох років. Мав яскраво виражену проукраїнську позицію, розвивав і будував інфраструктуру Донбасу, будував нові школи, дитячі садки, дороги, прищеплював любов до України, розвивав економіку краю. Потрібно розуміти, як важко було в цих умовах налагодити роботу на ввіреній йому території.

І раптом відставка. У передвиборний парламентський період, і напередодні майбутніх президентських виборах в березні 2019 р

Що ж призвело до відставки губернатора Донецької області Жебрівського?

Він перекрив грошові потоки і створив умови, коли прихильники так званого "русского мира" не мають перспективи обратися в українському Донбасі при губернаторі Жебрівському повторно народними депутатами.

При режимі Януковича кримінал відчував себе привільно, не ховаючись влаштовували свій бандитський бєспрєдєл не тільки на Донбасі, але і по всій Україні. Сьогодні вони діють теж нахабно, але є більш хитрішими. Відставка проукраїнського патріота Жебрівського тому підтвердження.

Кому і для чого була вигідна відставка П.І.Жебрівського?

ШКІРЯ І САРКІСЯН - “СМОТРЯЩИЕ” ЗА ДОНБАСОМ

Термін - «гібридна війна» дає величезний люфт для всякого роду злочинів. Треба зауважити, що злочинці цим ефективно користуються. Поки прості громадяни в тяжких умовах їздять з окупації в Україну за пенсіями, щоб звести кінці з кінцями, кримінальні елементи їздять вільно на стрілки і «рішалово» до своїх покровителів, які знаходяться при владі. Саме ці люди і контролюють окупований Донбас через своїх подільників смотрящих.

Знайомтеся, Армен Саркісян і народний депутат Ігор Шкіря, як він себе називає - видатний політичний діяч України.

 

Вони розташувалися по обох сторонах конфлікту і продовжують грабувати.

 


Саркісян поставляв «тітушок» на майдан і влаштовував різні провокації на Донбасі, є членом міжнародного злочинного клану і представляє інтереси відомого політичного діяча України Ігоря Шкірі.

Їх цікавлять тільки гроші, фінансові потоки, підприємства Донбасу, контроль над потоками контрабанди та звичайно ж влада.

. 

Фото

Ігор Шкіря як і Армен Саркісян одного поля ягоди - добре замасковані бандити і злочинці-кровопивці на тілі українського народу. Але ситуація, яку створив Павло Жебрівський, склалася таким чином, що в області вони вже не могли відчувати себе комфортно і тим більше розраховувати на переобрання Шкірі та інших ставлеників криміналітету в новий парламент в 2019-му році. 

Все почалося з конфлікту на дострокових виборах 2016-го року, який розгорівся між тоді ще кандидатом в депутати Шкірею і губернатором Жебрівським в місті Торецьку. Тоді Ігор Шкіря «наїхав» на главу Торецьку Ярослава Руденко, людини близької до губернатора. До цього головою був Слєпцов, людина Ігоря Шкірі, природно, це не могло влаштовувати майбутнього депутата. Він втрачав контроль над цим регіоном і виборчим округом.

Губернатор Павло Жебрівський навіть змушений був просити Раду перенести вибори на 2017-й рік, але на жаль Ігор Шкіря стає депутатом Верховної Ради України і звання «патріот з недоторканністю» опиняється в кишені у “видного діяча”.

Відповідно, завдання, яке поставив собі кримінал - збити Жебрівського, в надії що поки призначать нового губернатора, багато води витече і вплинути він уже ні на що не зможе.

Але як же збити активного, результативного і проукраїнського губернатора? Правильно, звинуватити його в корупції або співпраці з терористами. А по скільки по корупції потрібні хоч якісь підстави і документи, тандем Шкірі і Саркісяна використовували саму резонансну тему - Жебрівський і терористи.

Шкіря з Саркісяном почали кошмарити і сіяти хаос за допомогою ЗМІ та підконтрольних їм людей.

Для цього вони використовували своїх перевірених людей, які давно були підгодовані і успішно вмонтовані в колектив Жебрівського та чекали свого часу: Веселкін, Панасюк та інші виконавці, про яких ми розповімо нижче.

А фінальним акордом було відео про організовану контрабанду, в якому звинуватили Павла Жебрівського.

 Хто ж ці люди і чи можна їм довіряти? !!

Перший з них - це Володимир Веселкін, в команду Жебрівського прийшов під виглядом українського активіста, добровольця, але не розповів Павлу Жебрівському про свою біографію, а коли Жебрівський дізнався - було вже пізно.

6 червня 2018-го року Жебрівський звільнив Веселкіна з посади Голови військово-цивільної адміністрації села Зайцеве за встановленими зловживанням владою та бездіяльність у вирішенні проблем жителів, а також з'ясованим рядом цікавих деталей його біографії.


ОДЯГНУЛИ ВИШИВАНКИ, А СЛУЖАТЬ КРИМІНАЛУ І ПАРТІЇ РЕГІОНІВ


Володимир Веселкін народився і навчався в Горлівці, в школі №6 в селищі шахти ім. Гагаріна. У 1995 р, отримавши спеціальність муляра в професійно-технічному училищі, поїхав працювати у м. Тольятті Російської Федерації. Але статус гастарбайтера в іншій країні не влаштовував Володимира і в 1996 році він повернувся в рідну Горлівку, де влаштувався на шахту ім. Гагаріна підземним колійним. Після набуває підроблений диплом про освіту.

ІСТОРІЯ УСПІХУ ВОЛОДИМИРА ВЕСЕЛКІНА

Однієї ночі в Горлівці, сидячи за кермом автомобіля коханки (Володимир Веселкін мав тривалі стосунки з нею) одного з кримінальних авторитетів м.Єнакієве Олександра Батурина потрапляє в аварію. Саме так відбувається знайомство Володимира Веселкіна зі світом криміналітету м.Єнакієве і Горлівки і  безпосередньо з Арменом Саркісяном - саме він контролював виплату компенсації за розбитий автомобіль і жінку з Володимира.


 

Далі біографія Володимира Веселкіна бурхливо розвивається після знайомства зі світом криміналу: підписка про невиїзд, судимість за приховування податків, фальсифікат і букет інших кримінальних правопорушень.

 


 Уникнути тюремного терміну Володимиру Веселкіну вдалося завдяки великому хабарю прокурору міста Горлівки, після чого він був випущений на поруки свого колективу,

а після вироку витратив ще багато коштів і зусиль, щоб судимість погасити.

Володимиру Веселкіну допомагав вирішити всі ці неприємності його партнер (чи правильніше сказати вже його дах) - на той час не такий ще відомий і поки ще місцевий кримінальний авторитет Армен Саркісян. Відомим він стане пізніше. За даними Генеральної прокуратури, озвученим на брифінгу 13.06.2014, під час подій восени 2013-го - зими 2014-го років Армен Саркісян забезпечував фінансування діяльності «тітушок» і організовував їх дії на перехресті вулиць Володимирська і Велика Житомирська в Києві.

().

 

Схема, представлена Генеральною прокуратурою

 

Це був час становлення Армена Саркісяна, він налагоджував нові знайомства і зв'язки, в тому числі в середовищі керівництва міста Горлівки і виконував замовлення від мера Горлівки Івана Сахарчука, його першого зама Михайла Попова і Партії Регіонів, здійснював захист їх інтересів.

Володимир Веселкін, тим часом, виконує завдання заробляння собі і Саркісяну першого капіталу. Перші їх спільні великі заробітки вони отримали на схемі, яку запропонував Веселкін. Саркісян організував потрібні контакти в Горлівському держрезерві для продажу прострочених консервів і продуктів. Веселкін разом зі своїм братом організував переклеювання нових етикеток з потрібним терміном придатності на прострочені консерви і подальшу реалізацію фальсифікованої продукції. Скільки було отруєнь і смертей від цього зараз встановити буде все складніше і напевно вже неможливо.

Після того, як цей злочинний бізнес на здоров'ї і житті горловчан почав давати постійний і великий дохід, Володимир Веселкін вирішив зайнятися політикою, зображуючи із себе патріотичного горлівського опозиціонера, він метався між БЮТ і «Фронтом змін». Вклав гроші, отримані зі здоров'я жителів Горлівки, Веселкін в ідею Олександра Білинського, який шукав інвестора для створення власного інформаційного сайту та розвитку газети “Кримінал експрес”, з головним редактором якого у нього склалися хороші відносини.

Так був створений спільний горлівський сайт 06242.сom.ua в рівних частках між Володимиром Веселкіним і Олександром Білинським, а також перереєстрована газета "Кримінал експрес". Сайт та газету пізніше Веселкін рейдернув у Білинського після розпочатого конфлікту між ними, коли Білинському стали відомі справжні цілі і господарі Веселкіна, а рейдерив сайт і газету разом з Веселкіним Армен Саркісян). Зокрема, Веселкін поміняв всі паролі адміністрування «06242». Іуда отримав свої срібники: на сестру Веселкіна була переписана газета «Горлівський Експрес», інформаційна політика якої (і прибуток за рекламу) контролювалася Арменом Саркісяном. Збоку Веселкіна частка була оформлена на його сестру - Велику Марину Олексіївну, а з боку Саркісяна - на Едуарда Полепкіна - бізнесмена з Горлівки, директора нічного клубу "Зефір", ділового партнера і друга Саркісяна. Це він виривав прапори України, ламав древка і матюкався на Євромайдані в Донецьку, а зараз займається управлінням бізнесу Саркісяна і Веселкіна в Горловке. Джерело:

 

Про це говорить і держреєстр ЗМІ - газетою керує Велика Марія.

Наступний виток розвитку організованого злочинного угруповання Саркісяна в Горлівці отримує в 2012-му році на парламентських виборах, коли Саркісяну доручають протягнути двох кандидатів по 51-му округу Горлівки Анатолія Гончарова (партія Регіонів) - генерального директора “Артемвугілля” і по 52-му округу Ігоря Шкірю (партія Регіонів) - чинного Народного депутата, який включав в себе Калінінський район Горлівки і міста Дзержинськ (сьогодні Торецьк) і Дебальцеве.


Чому банді Саркісяна доручають займатися виборами? 

Справа в тому, що по вимірах соціології вигравали вибори на 51-му окрузі кандидат Артур Герасимов (зараз він керує фракцією БПП в ВР) і на 52-му - Володимир Піддубний.

Веселкина Саркісян робить технічним кандидатом Анатолія Гончарова на 51-му окрузі, а їх загальний сайт 06242 і газету "Кримінал експрес" - рупором для боротьби з конкурентами з виборів і прославлянню потрібних кандидатів від Партії Регіонів.

Саме тоді технічний кандидат Володимир Веселкін провладного Анатолія Гончарова робить зйомку, яка пізніше робить його відомим - конфлікт з людьми лідера передвиборної гонки Артура Герасимова (сьогодні керівник фракції в ВР): Євгеном Татарчуком та Ігорем Безлером (польовий командир Біс).


 


НЕ ОСТАННЮ РОЛЬ В ПЕРЕМОЗІ НА ВИБОРАХ ЗІГРАВ ПАВЛО ПАНАСЮК.

Павло Панасюк - начальник міліції Горлівки, про який багато писав Денис Казанський у своєму блозі. http://deniskazansky.com.ua/predatel_i_vziatochnik/

Під час керівництва горлівською міліцією Павлом Панасюком, Армен Саркісян навіть кафе відкривав в УВС і годував міліціонерів.


 

Пам'ятається зустріч Панасюка з сепаратистами, де він на їх питання про те, чи заарештують їх, якщо прийде такий наказ Панасюк відповів: "цим не міліція займається, ви плутаєте повноваження міліції та повноваження інших спеціальних силових структур. Міліція займається охороною громадського порядку" і заявив, що «народне ополчення» зможе патрулювати місто разом з міліцією. Ось відео https://www.youtube.com/watch?v=p3eucIhjMYk (дивитися з 03.50).

І після цього Павло Панасюк раптово став директором Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області.


 Вибори в 2012-му році на Донбасі відбувалися, як завжди, в дусі кримінального вестерну.

Неугодних кандидатів усували, технічних кандидатів для ослаблення опонентів запускали, білборди зафарбовували, погрожували і били активістів і палили штаби.


 

Не обійшлось і без вливу замовного “чорного піару”  проти Артура Герасимова -  

Змовні статті проти Герасимова продовжували виходити і пізніше -  

 

Все закінчується повною перемогою ОПГ Саркісяна, вибори виграють представники Партії Регіонів Ігор Шкіря і Анатолій Гончаров.

Після повної перемоги на парламентських виборах в 2012-му році ОЗУ Саркісяна і Шкірі розгортають війну за мерське крісло в Горлівці, використовуються ті ж "06242", "Кримінал експрес", створені спеціально для цього сайти "Горлівська правда", куплені "35-й "канал, інші ЗМІ і знову торпедою використовується вже нам добре відомий Володимир Веселкин.

 

Стаття на сайті «Цензор.Нет» від 19.03.2013


Окрім прямого протистояння і організованої кампанії в ЗМІ в боротьбі за мерське крісло, ОЗУ Саркісяна-Шкірі впроваджують своїх людей до міської ради, служби, селищні, сільські ради.

 

У тому числі Ігор Шкіря і Партія Регіонів виставляють несуміжну кандидатуру від Партії Регіонів і організовують виборну кампанію та фальсифікації для перемоги Володимира Веселкіна на виборах в Зайцівську сільську раду.

 

 В організації кампанії брали участь тітушки Армена Саркісяна, керував усім особисто Шкіря, що підтверджується організованим підвезенням людей на виборчі дільниці за допомогою автобусів Дзержинського АТП, про що повідомляли різні джерела.


 

Завдання Веселкіна була дестабілізація ситуації зсередини міської влади для зняття міського голови Горлівки і призначення на його місце голови Горлівського партійного осередку Михайла Попова, а також призначення Володимира Друковоського 1-м заступником.

 

 
2013-й рік і революція гідності вносять зміни в плани ОЗУ Саркісяна-Шкірі і вони займаються дестабілізацією ситуації в Горлівці, Дзержинську, Дебальцво і Донецьку.А це вже "Російська весна" в Горлівці в 2014-му і ОЗУ Саркісяна-Шкірі, його тітушки і начальник міліції Павло Панасюк,

 

Михайло Попов, Володимир Друковский, Володимир Веселкін на мітингах навесні 2014-гу року розгойдують ситуацію в Горлівці.


 

 

Далі Саркисяну зі Шкірею стало не зрозуміло чия візьме і приймається рішення розкласти яйця по різних кошиках: Попов, Друковський та інші - в так звану ДНР, а Веселкін, Панасюк та інші - в Україну.

 

Веселкін йде добровольцем в добробат "Артемівськ" для організації контрабанди вугілля, фальсифікату цигарок і алкоголю і в розрахунку на випадок звільнення Горлівки - претендентом на входження в тимчасову адміністрацію. Однак, через кримінал, який натворили учасники добробату "Артемівськ", їх розформовують в терміновому порядку за певні матеріальні блага, щоб не надавати розголосу і кримінального переслідування.

 

Оскільки, якщо ти не несеш користі ОЗУ Саркісяна, ти виходиш з гри, Веселкін, затаївши образу на Армена, намагається відкрити пекарню на зароблені на крові і горі жителів гроші, замовляє кілька піар статей про себе, а оскільки чесним бізнесом Веселкін займатися не вміє , все згоріло і йому довелося знову проситися на службу Саркісяну-Шкірі.


Далі - всього лише справа техніки. Маючи такі великі зв'язки, Саркісян з Шкірею організовують йому співбесіду у Жебрівського в образі патріота, добровольця, борця з Партією Регіонів і Безлером на виборах в 2012-му. І Павло Жебрівський, який шукав собі помічників у розвитку українського Донбасу, призначає Володимира Веселкіна керівником Зайцевської військово-цивільної адміністрації.

 

Цілі ж Саркісяна і Шкірі в призначенні Веселкіна були зберегти виборчий округ для Ігоря Шкірі, очікувати, як будуть розгортатися події в подальшому і попутно організувати контрабанду через лінію розмежування в так звану ДНР м'ясної продукції і назад фальсифікату цигарок і алкоголю, займатися зароблянням грошей на видачу тимчасової реєстрації та організацією перевезень між блокпостами.

 

Але тут, як уже сказано на початку, Павло Жебрівський зробив те, що коштувало йому посади - він почав робити Донбас українським для справжніх патріотів. Ігор Шкіря та інші члени ОЗГ Саркісяна почали втрачати владу і перспективи управління містами, а також перспективу бути обраними в новий парламент.

 

І саме тут готується велика провокація з тим відео, яке опублікував Володимир Веселкін про контрабанду з логістичного центру - https://censor.net.ua/news/3052372/glava_zayitsevo_veselkin_rasskazal_o_kanale_postavok_ukrainskih_tovarov_v_dnr_video

і якщо уважно його подивитися, тоді те, що це підготовлена ​​провокація по відношенню до Жебрівського стає очевидним. 

 

Отже відео, якщо Ви його передивлялися, то напевно задавали собі питання, як і хто так сміливо міг вести зйомку за нульовим блокпостом,


 

розуміючи, що це не стеження з прихованою відеокамерою, а відкрита зйомка за вантажним автомобілем протягом усього дня, яка повинна була викликати інтерес як мінімум у водія вантажного авто, за яким цілий день їде одна і таж машина.


 

 А ті, хто знімав з автомобілю переслідування повинні були розуміти, що якщо так їхати за авто і знімати - це викличе підозру і вони можуть втратити свободу і навіть життя, а після опублікування цього відео елементарно просто вичислити з якої машини і ким велася зйомка, оскільки відео авто і людей, які перетинають лінію розмежування

ведеться збоку ДНР. Відповідь очевидна: той, кому це дозволили, а правильніше сказати поставили таке завдання. АБО Ж ТОЙ, ХТО СУПРОВОДЖУВАВ ЦЮ МАШИНУ ЗАВЖДИ і саме з тієї машини супроводу, яка завжди вела і супроводжувала контрабандний вантаж ОЗУ Саркісяна-Шкірі-Веселкина раніше, в цей раз знімали для того, щоб, пожертвувавши частиною свого бізнесу, звинуватити у контрабанді Жебрівського, нібито це його схема.

 

Підсумки такі: проукраїнський губернатор Павло Жебрівський у відставці і, здавалося б, Саркісян, Шкіря, Веселкін, Панасюк домоглися свого і знову повернули під свій кримінальний контроль область, але тут сталося те, чого вони не очікували.

Президент призначив новим губернатором Олександра Куця, щодо Веселкіна порушено кримінальну справу, від якого на підписку і поруки він не вийде, по Панасюку прийняті кадрові рішення, а організатори відставки Жебрівського Саркісян і Шкіря схоже остаточно втратили кримінальний вплив на область.

Будемо стежити за розвитком подій далі….

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.