Іван Мунтян.

01 червня 2018, 11:09
Власник сторінки
0
185
Іван Мунтян.

Сімейні цінності хтивого Мунтяна

Сімейні цінності хтивого Мунтяна

Гроші, жадоба влади та секс – три кита, на яких тримається політика. Байдуже де – у Вашингтоні, Києві чи Чернівцях. Лише той, хто патологічно жадібний до грошей і влади та не вміє тримати прутня в штанях досягає політичних вершин. Але часто невміння вчасно натиснути на гальма, запаморочення від «успіхів» роблять погану послугу і політик замість того, щоб розвивати свою кар’єру догори стрімко котиться у прірву.

На Буковині найяскравішим прикладом є керівник обласної «Батьківщини», а за сумісництвом і голова обласної ради Іван Мунтян. Цей, прости Господи, «політик» вміло поєднав ці базові «цінності» і зрештою домігся свого – очолив область. А навіть преться до Верховної Ради. Від своїх менш успішних конкурентів Мунтян відрізняється кількома рисами.

По-перше, рідкісною і безпросвітною тупістю, яку він чомусь називає «хитрістю» і ставить її собі в заслугу. Ця «хитрість» змушувала Мунтяна кричати на сходах ратуші «Я – правий сєктор». Завдяки цій «хитрості» виявилося, що Мунтян воював в АТО і був поранений в голову. А про «хитрість» Мунтяна без конкурсів набирати в обласну раду своїх родичок, партійних секретуток беж досвіду роботи в органах самоврядування ще відгукнеться, коли будуть розслідувати корупцію в обласній раді. Так само згадають про «хитрість» під час корупційних розслідувань претенденти на посади директорів комунальних підприємств, від яких Мунтян не криючись вимагає любові до «Батьківщини» та особистої вірності й відкатів для себе.

По-друге, рідкісними марнославством і брехливістю. Саме марнославство лежало в основі так званого «першого буковинського молитовного сніданку», на якому Мунтян приміряв на себе роль такого собі «опришенського Трампа». Вміння Мунтяна називати чорне білим, а біле чорним призвело до того, що в обласній раді замість казати «бреше як пес», кажуть – «бреше як Іван».

По-третє, найголовніше, безмежне лицемірство Мунтяна. Останнім його хітом став «захист сімейних цінностей», які Мунтян власним прикладом втоптує в болото. Так, 24 травня депутати проголосували за звернення до парламенту і президента щодо «захисту інституту сім’ї», автором якого став родич Мунтяна, депутат Валерій Грижук. А вже 27 травня Мунтян відкривав фестиваль «Щаслива родина», під час якого в парку Шевченка були проведені лекції на біблійну тематику, вивішені плакати із гаслами «Міцна сім’я», «Не чини перелюбу!» та «Ні, абортам!».

Гидко, що «жонатий чувак, який дрючить свою молоду «помічницю», про що знає вся Буковина, публічно виступає за захист сімейних цінностей». Якось у Мунтяна запитали чи пам’ятає він своє перше кохання і перший поцілунок. На це він пафосно заявив: «Звісно, перше кохання – це хвилюючий момент. Але, здається, на такі запитання краще відповідати жінкам, я не вмію про це говорити. Було, а от деталей не пам’ятаю. Пам’ятаю лише, що то зовсім було не так, як у сучасної молоді. Тоді все дуже скромно було». А коли запитали чи користується Іван популярністю у жінок, то він збрехав: «У мене так завжди складалося, що через завантаженість роботою не звертав на це уваги». А популярністю в жінок Мунтян таки користується. Точніше не він сам, не його куций хтивий мозок чи посередня чоловіча сила, а те як він вміє обхожувати своїх коханок.

Цьому інтерв’ю сім років. Саме тоді Мунтян очолив «Батьківщину», куди привів із собою молоду помічницю, яку вже дрючив три роки, з часу своєї роботи в Службі автомобільних доріг. Саме ту помічницю, яка попалася на румунському громадянстві. Ту помічницю, яку він зробив депутатом обласної ради.

Традиційні сімейні цінності хтивого Мунтяна – це коли дружина не виходить з дому в Опришенах, виховує його трьох синів, готує та пере, по неділях ходить до дому молитви, а він тим часом – дрючить помічницю і не встидається людського осуду.

Традиційні сімейні цінності хтивого Мунтяна – це, допомогти помічниці зробити партійну кар’єру, прилаштувати її подружок на теплі місця, знімав для неї квартири і купляти автомобілі, возити під час Майдану на відпочинок в теплі краї.

Традиційні сімейні цінності хтивого Мунтяна – це скаржитися прибиральницям партійного офісу після сварок із помічницею, ревнувати її до кожного стовпа.

Традиційні сімейні цінності хтивого Мунтяна – це вигнати помічницю із посади в обласній раді та звинуватити у невдячності, коли вона вирішила поставити крапку в десятирічній санта-барбарі зі старіючим опришенським «цінителем цінностей».

Традиційні сімейні цінності хтивого Мунтяна – це після розлучення з однією помічницею швиденько знайти собі іншу, набагато молодшу, прилаштувати її в прес-службі обласної ради і дрючити, дрючити, дрючити…

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Черновцы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.