Справжня ІРА допомогла російським в Солсбері

21 березня 2018, 12:26
Власник сторінки
manager
0
49
Справжня ІРА допомогла російським в Солсбері

Міністр оборони Гевін Вільямсон в своєму твіттері повідомив

Міністр оборони Гевін Вільямсон в своєму твіттері повідомив, що бойовики справжньої ірландської республіканської армії (Real Irish Republican Army) один з компонентів біологічної зброї з кодовою назвою "Новачок", використаного для отруєння колишнього російського полковника розвідки Скрипаля.

Через декілька хвилин після публікації твіт був видалений, що дає підстави припускати, що дана інформація є секретною і не може розголошуватися до завершення розслідування Скотленд Ярду. У разі якщо відомості про причетність бойовиків справжньої ІРА до отруєння Скрипаля підтвердяться, силам правопорядку доведеться готуватися до найгіршого сценарію розвитку подій: у терористів може виявитися повний комплект хімічних елементів необхідних для створення бойового отруйної речовини. Чи готова поліція Північної Ірландії забезпечити безпеку громадян в таких умовах? Варто сподіватися, що так, в іншому випадку кількість жертв серед мирного населення може обчислюватися тисячами.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Великобритания
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.