Чому Рубан перевозив зброю у меблях через КПВВ, а не "лівими" стежками? Тому що

09 березня 2018, 19:23
Власник сторінки
2
1415

А тепер, власне, запитання до зацікавлених структур: яким чином Рубан опинився на неконтрольованій території, якщо йому скасовано дозвіл на перетин лінії зіткнення? Пояснення про перехід у невстановлених місцях залиште для ЗМІ. Якщо він перейшов на окуповану територію в невстановлених місцях, відповідно, те саме, але вже зі зброєю, він мав би зробити і в зворотному напрямку. Якщо він не ідіот. А Рубан далеко не ідіот. Він прекрасно розуміє, що до нього, скажімо так, прикута увага не тільки ЗМІ, але в першу чергу – суворочолих хлопців із Володимирської.

Пару питань щодо затримання Рубана.

Як відомо, 24 лютого 2017 року Володимир Рубан і народний депутат України Надія Савченко відвідали окупований Донецьк. За припущеннями українських спецслужб, вони перетнули лінію розмежування в невстановлених місцях.

Тоді ж Служба безпеки України скасувала дозвіл на перетин лінії зіткнення Рубану. "СБУ скасувала дозвіл про перетин лінії зіткнення громадянину України Володимиру Рубану", – повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

Учора о 9.15 Володимира Рубана було затримано на пункті "Майорське", коли він намагався перевезти арсенал зброї з окупованої території в Україну. Затримали Рубана прикордонники, а не співробітники СБУ. За інформацією з місця подій, тільки після цього Рубана передали СБУ.

На цьому тлі взагалі цікавою виглядає заява генерального прокурора Луценка, що це не випадкове затримання і він упевнений у цьому на 100%.

А тепер, власне, запитання до зацікавлених структур: яким чином Рубан опинився на неконтрольованій території, якщо йому скасовано дозвіл на перетин лінії зіткнення? Пояснення про перехід у невстановлених місцях залиште для ЗМІ. Якщо він перейшов на окуповану територію в невстановлених місцях, відповідно, те саме, але вже зі зброєю, він мав би зробити і в зворотному напрямку. Якщо він не ідіот. А Рубан далеко не ідіот. Він прекрасно розуміє, що до нього, скажімо так, прикута увага не тільки ЗМІ, але в першу чергу – суворочолих хлопців із Володимирської.

Натомість Рубан, як справжній рейнджер, із цілим арсеналом зброї переходить лінію розмежування на КПВВ, при цьому знаючи заздалегідь, що йому заборонено перетин і він, у будь-якому випадку, буде затриманий.

А далі найбільш цікаве. Виявляється, що Рубана "намагаються відмазати" люди Віктора Медведчука.

Тобто спочатку люди Медведчука перекидають Рубана на окуповану територію. Там, на окупованій території, купують йому арсенал зброї. Потім дають йому команду перейти з цим арсеналом через КПВВ, знаючи наперед, що він буде затриманий. У підсумку – "намагаються відмазати".

Ага, ну тепер усе зрозуміло. Так воно і було.

Примітно, що народні обранці вже встигли з'ясувати, що везли зброю не просто так. "Соратник Медведчука затриманий із цілим арсеналом зброї, яку, за моїми джерелами, везли в Київ не просто так", – зазначив Ар'єв.

Погоджуюся з Ар'євим. Зброю дійсно везли не просто так. Її везли в меблях, які керівник "Офіцерського корпусу" вивозив з окупованої частини Донбасу. Виявляється, що перевозилося все це під виглядом майна сім'ї переселенців, яка нібито планувала жити на підконтрольній Києву території. Нагадаю, перевозилася через КПВВ людиною, яка не має дозволу на перетин лінії розмежування.

Слушне питання: а чому в меблях через КПВВ, а не "лівими" стежками? Я відповім: тому що сценарій написаний трошки по-дебільному. Шкода тільки, що гроші сценаристу платять із державного бюджету.

Тут варто нагадати, що 22 серпня 2017 року на зустрічі із журналістами Тандіт заявляє про те, що Савченко, яку, як і Рубана, називають людиною Медведчука, "контактує із СБУ на найвищому рівні. З нею не раз зустрічався Василь Грицак, вона кілька разів зустрічалася з президентом. Ми розглядаємо Надію Савченко, народного депутата, Героя України як нашого союзника. Ми сподіваємося, що вона свій потенціал буде використовувати глибше, більше".

Судячи з кількості вилученої у Рубана зброї, потенціал був використаний і глибше, і більше.

І наостанок. Я сподіваюся, що генеральний прокурор Луценко, як людина, яка бачила життя і знає, що таке тюремна баланда, відповідає за свої слова і "ніяких звільнень не буде".Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.