Депутати від БПП знову осоромились.

23 лютого 2018, 15:25
Власник сторінки
0
136
Депутати від БПП знову осоромились.
мітинг пенсіонерів у Білій Церкві за участю нардепа А. Немировського

Депутати від БПП продовжують «піаритись» на «штучному патріотизмі», використовуючи підтримку країни – агресора.

Ще один депутат від БПП Андрій Немировський, який останнім часом прославився завдяки «своєму гучному розлученню з дружиною та відпочинку на коштовному курорті в робочий час», продовжує  «розганяти» в соціальних мережах  «драматичні пости про любов до Батьківщини, шанування героїв Майдану та підтримку пенсіонерів силових відомств» . Ці «душевні» публікації  дуже імпонують читачам, якщо б не одне «але»:

Якщо роздивитися ці «Патріотичні пости» Андрія Немировського, то можна  побачити, що  активно підтримуються вони  переважно російською аудиторією!

Взяти хоча б публікацію нардепа про вшанування пам’яті  Героїв Майдану, яка набрала майже з 200 вподобань друзів і прихильників, при цьому більше половини "лайків" від громадян Російської Федерації, які відкрито висловлюють свою підтримку  Путіну. Чим же може пояснюватися така підтримка та прихильність саме до депутата від БПП?


Наступного ж  дня нардеп Андрій Немировський «рекламує» своїм прихильникам  «блискучі  навички стрільби» з пістолетів, при цьому знаходиться нардеп в найдорожчому клубі Києва «TSarskiy», в затишному тирі, а не в зоні АТО з нашими захисниками,  що виглядає як «кепкування» над тими, хто знаходиться на «передовій». І знову прихильниками цього відео –є переважно громадяни країни-агресора, з 340 вподобань, 230 "лайків" від громадян Росії.

Проаналізувавши біографію нардепа «патріота»,дуже  хочеться  запитати, з яких причин ви,пане Андрію, не змогли «показати всі свої воєнні навички» на службі в українській армії і чому так і не віддали «борг батьківщині», що взагалі є обов`язком кожного чоловіка?  А демонструєте свої навички лише в соціальних мережах?

Останні події з перерахунком пенсій військовим пенсіонерам також, як бачимо з публікацій в соц. мережах, не залишили «байдужим»  Андрія Немировського,  який активно встигає виставляти «селфі» з  акцій протесту і зустрічей ветеранів-силовиків.

Але чи дійсно Немировському, який навіть не знає, що таке служба  в арміі, так цікаве це питання?, Бо саме, коли пенсіонери в "лютий мороз" збиралися під стінами Верховної Ради, їх «ідейний натхненник» нардеп Немировський відпочивав в робочий час  «на океані», не соромлячись виставляти  відео про свій «коштовний»  відпочинок та справжній образ життя, дуже далекий від проблем звичайних українців.

Невже, ми і надалі будемо спостерігати таких народних обранців, які за «наші кошти»  відкрито глузують з нас, виставляючи своє  «богемне життя» ?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: народный депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.