Любителі спорту через петицію закликали МОК скасувати Зимову Олімпіаду

11 января 2018, 14:03
Владелец страницы
системный администратор
0
50
Любителі спорту через петицію закликали МОК скасувати Зимову Олімпіаду

На відміну від чиновників Міжнародного олімпійського комітету і спортивних федерацій, які практично не реагують на потенційну ядерну загрозу з боку Північної Кореї

група громадян вирішила взяти ініціативу в свої руки і склала петицію на адресу МОК з вимогою перенести з Південної Кореї або скасувати XXIII Зимові Олімпійські ігри. https://www.change.org/p/the-international-olympic-committee-petition-to-relocate-the-2018-winter-olympics-from-south-korea Автори впевнені в тому, що ситуація на Корейському півострові в будь-який момент може вийти з-під контролю і вилитися в справжню війну, заручниками якої мимоволі стануть тисячі спортсменів і глядачів.
 
Нижче наведено повний текст петиції:

До відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор в Пхенчханi залишилося менше двох місяців, але до сих пір спортсмени і глядачі не отримали гарантій безпеки, що викликає глибоку заклопотаність у зв'язку зі стрімко погіршується обстановкою на Корейському півострові.

Протягом цього року США і Південна Корея неодноразово проводили спільні навчання, наймасштабніші з яких із застосуванням авіації і бомбардувальників-невидимок пройшли на початку грудня. Крім цього США готуються провести військову операцію з метою знищити ядерну програму Північної Кореї. Сама ж Північна Корея назвала недавні санкції ООН "актом війни". Напруга наростає, проте той факт, що Китай почав готуватися до масштабної кризи з біженцями і готовий мобілізувати війська свідчить про те, що війна з Північною Кореєю неминуча і велика ймовірність, що Олімпійські ігри і всі присутні там стануть її жертвами.

У зв'язку з цими фактами і очевидністю війни на Корейському півострові, Міжнародному олімпійському комітету необхідно прийняти вольове рішення про перенесення XXIII Зимових Олімпійських ігор з Південної Кореї в безпечне місце, або подумати про їх повне скасування. В даному випадку мова йде про життя багатьох тисяч не тільки спортсменів, а й іноземних гостей. На першому місці має стояти питання безпеки, а не іміджевих втрат МОК і Південної Кореї. Саме з цієї причини необхідно підтримати дану петицію і змусити організаторів ігор відмовитися від цієї смертоубійственной олімпійської авантюри.


У петиції вірно підмічено, що МОК і Південна Корея зараз більше думають про свій імідж, ніж про збереження життів багатьох тисяч гостей Олімпіади. У будь-якому випадку, якщо спортсмени опиняться в полоні війни, авторитет спортивних чиновників і організаторів, які запросили олімпійців і туристів в "гарячу точку", постраждає не менше, ніж в разі скасування змагань. Терміни ще дозволяють перенести Олімпіаду в будь-яку точку планети, і витрати на це точно не зрівняються з можливими ризиками.

Безумовно, дана петиція дуже своєчасна і актуальна, і чим більше підписів вдасться зібрати, тим більша ймовірність, що МОК обговорить цю пропозицію і публічно відреагує на думку мільйонів шанувальників спорту, небайдужих ні до здоров'я олімпійців, ні до майбутнього олімпійського руху, який мав би заплямувати себе "смертоубійственной авантюрою" в Пхенчхані.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.