У скільки обходяться місту закордонні подорожі мера Конотопа Семеніхіна?

31 июля 2017, 18:03
Владелец страницы
журналіст
0
431

Міський голова кожен місяць їздить у відрядження, за його словами – за інвестиціями, але реального результату ще не принесла жодна подорож.

Давайте підрахуємо скільки ж грошей втрачено на ці відрядження, а скільки отримано у вигляді інвестицій. Всі суми були взяті з відомостей про нарахування заробітної плати держслужбовців, які є у відкритому доступі в мережі.

Ситуація дуже цікава, апетити міського голови до бюджетних грошей росли у геометричній прогресії, загалом за 2016 рік міський голова разом з заступниками та керуючим справами були у відрядженні близько 120 робочих днів, що цікаво – день відрядження Семеніхіна у грудні 2015 коштував 391грн, а заступники та керуючий справами дещо скромніші – 295 та 380 відповідно. Ситуація кардинально змінилася в 2016 році, що вплинуло – можемо тільки здогадуватись, але вже в січні місяці за день відряджувальних з міського бюджету зникало вдвічі більше - 695грн.

З січня місяця 2017 року суми за традицією зросли вдвічі та нестримно збільшувались, так вже в червні день відрядження міського голови коштував 2734грн.

Загалом за 2016рік “подорожі” країнами Європи, курортами Турції, Єгипту міського голови зі своєю свитою обішлися місту в більше ніж 250 000грн.

За половину 2017 року сума, яку втратив міський бюджет становить 285 000 грн, за 40 днів відряджень Семеніхіна. Так що ж виходить – гроші на катання по закордонам для себе є, і те що він розповідає про вину депутатів у всіх фінансових проблемах міста – брехня?

Що отримав міський бюджет з цих поїздок окрім засмаги держслужбовців? 0 грн інвестицій.

Отож:

ВИДАТКИ ЗА 18 місяців “подорожей молодої команди” – 535 000 грн.

ДОХІД ЗА 18 місяців “подорожей молодої команди - 0 грн.


Після цього вже не тільки депутати повинні вимагати перевірки та звіту використання бюджетних коштів, але і містяни повинні прокинутись, бо всі ці “гастролі” по закордонам відбуваються за кошти громади.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: коррупция,конотоп,политика,дерибан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.