Гей Козаки! Невже це про Гей парад?

20 июня 2017, 16:23
Журналіст "ПРОінформ"
0
148
Гей Козаки! Невже це про Гей парад?

Невже козацький марш, Це Гей Парад?

Підкажіть будь ласка. В Україні, що мало гарних жінок? Чому влада популірізує нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Хіба, в України звільняють за те що, хтось дізнався що хтось гей. Цікаво, чому влада не наводить офіційну статистику скільки працівників було звільнено через сексуальну орієнтацію.  Якщо хтось із "чоловіків" прийде на роботу у формі школярки або жінки кішки, буде тільки лялякати а не працювати. Авжеж, що звільнять. 

Напевно е різниця між геям, які живуть порядним соціальним життям і між "іншими" геями, яким закортіло епатажу та права носити жіночі трусики. 

В Україні потрібно щось міняти. Чоловікам кортить одягатися у жіночі нешти. Пенсіонерам продати свій голос за гречку. Яка може бути національна свідомість, у такому суспільстві. 

Можливо депутатам вигідні моральні збочення українського народу, можливо у верховній раді зручніше відсиджуватись, коли розумієш що не ти один, а всі такі.

І чому радикали нападають на гей парад? Чому радикали такі як Лукаш із міста Токмак тероризують суспільство. Чому влада не хоче наводити порядок, а відволікає суспільство.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: гей-парад,Радикальна партія,Запорізька область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.