Хто насправді стоїть за успішним грузинським реформатором в Україні.

28 мая 2017, 15:14
0
864
Хто насправді стоїть за успішним грузинським реформатором в Україні.

Dream team Саакашвілі.

Dream team Саакашвілі. Знайомство

 . 


Невеликий екскурс в українську історію Саакашвілі.  


Всім відомо, що Саакашвілі так само , як і Ющенко в 2004 році прийшов до влади через революцію,  в Грузії це була революція троянд, а в Україні Євромайдан.  Обидва президенти були і є гарними друзями і досі товаришують.  

Обидва не виправдали надій своїх громадян і поступились проросійським  силам.  Ні для кого з українців так само , як і для Саакашвілі не секрет, хто є любими друзями Ющенко і яку роль вони, а саме Порошенко, Жванія , Безсмертний відіграли в тому що Україна не змогла використати шанс , який вибороли люди на   Євромайдані.  За дивним збігом обставин саме ця компанія прилітала до Тбілісі 26 січня 2004 р. на інавгурацію Саакашвілі.  Тому Михайло, як ніхто інший знав ціну українським псевдо реформаторам і продовжував з ними дружити і допомагати приводити до влади , але вже у 2013 році.  

У 2014 році саме друг Порошенко надасть Саакашвілі громадянство та призначить на посаду голови Одеської державної адміністрації, при тому з повноваженнями, які не має жодний інший обласний очільник. Саакашвілі дав своїх людей на всі ключові посади в Області. Давід Сакварелідзе був призначений обласним прокурором і за сумісництвом був заступником генерального прокурора України, Георгій Лорткіпанідзе очолив обласне управління МВС,   Юлія Марушевська митницю, призначив і всіх голів районних державних адміністрацій, тобто людина мала всі можливості зробити із Одеси квітучий Батумі чи Ніццу, але не зробили нічого окрім піару,інтриг і мільйонів на вибори в Грузії.

 А ні Ківалов, а ні Труханов, а ні Голубов, а ні хто інший із десятків обвинувачених Саакашвілі не понесли покарання… Одеська область по соціально-економічним показникам перемістилась на останні місця.  

І я впевнений не тому, що не могли, а тому що задачі які, вони з Порошенко ставили – були трохи іншими, аніж розвиток України. Саакашвілі мав на меті прикриваючись реформами заробити грошей, а Порошенко руками Саакашвілі зняти Яценюка з поста Прем‘єра і просунити абсолютно зрозумілого для себе Гройсмана. 

Все так і вийшло, тому залишатись в Одесі не було більше ніякого сенсу, наступними спільними цілями Саакашвілі і Порошенко є гра у владу і опозицію,  при чому опозицію ручну і дружню.   Впевнений, що більшість читачів, які досі вірять у благі наміри Саакашвілі, почнуть говорити, що це все пишуть порохоботи чи проплачені журналісти Авакова, Яценюка чи ще когось… 

Одразу хочу сказати, що я як громадянин України ненавиджу їх усіх і вони є однаковими, зрадниками і заробітчанами , хтось в масштабі країни, а хтось і на міжнародному рівні. І ніхто крім самих Українців в країні лад не наведе.  І замість закордонних варяг приїздять до нас закордонні «варЮги» . Тому призиваю читачів включити розум і аналізувати факти, а не шукати у всьому зраду.  А факти річ вперта. 


Почнемо з того, що короля робить світа, тобто надважливо хто є командою Саакашвілі.  І якщо, проаналізувати то можна зробити висновок, що  кістяк - це грузинська команда, якій можна довіряти і з якою легко прокручавити будь які справи, прикриваючись гарними обкладинками молодої Марушевської ( голова Одеської митниці), Бобровської ( заступник губернатора Одеської області), Боровика( заступника губернатора  Одеської області) , Гайдар (заступник губернатора Одеської області) і молодими головами РДА ,начебто, відібраними по конкурсу, декількох з яких вже взяли на хабарях, а більшість тих, які спочатку повірили Саакашвілі, а потім побачили справжні наміри - просто звільнились.  Про грузинську команду трохи докладніше…

Всім, хто так чи інакше стикався з Одеською митницею відомий факт, що за молодою реформаторкою Марушевською був приставлений радник Саакашвілі і в минулому голова міністерства доходів Грузії- Георгій Цхакая, який мав свій кабінет на митниці, курував всі потоки і взагалі керував митницею.

Згодом Цхакая зробив заступником Марушевської свого партнера по юридичній фірмі GLCC - Семена Кривоноса, агронома з квітучім корупційним минулим і порушеними по ньому кримінальними справами.  Достатньо буде сказати, що він пропрацював начальником реєстраційного відділу в Обухівському управлінні юстиції декілька років при режимі Януковича- Лавриновича.  У той період більшість схем з віджиму чи легалізації майна робились саме через реєстраційні  служби і молодому даруванню нічого не заважало красти кошти разом зі своїми регіональними друзями баригами.  


Наступним обличчям - є Теймураз Нішніанідзе, який був приставлений до Соломії Бобровської і без згоди якого не робилось нічого в обласній адміністрації, саме він вирішував, кого призначати, а кого звільняти і саме він збирав кошти з Одеських бізнесменів гарантуючи лояльність влади до них, але на відміну від Грузії, коли кошти зібрані з бізнесменів йшли до бюджету Грузії, то тут українські кошти знову йшли до Грузії на вибори і на рахунки грузинських друзів Саакашвілі. 

 За Гайдар і Боровиком були приставлені Зураб Адеішвілі- екс прокурор Грузії і Іраклій Езгубая, які також слідкували за «правильним»  освоєнням бюджетних коштів і вирішували будь які питання з виділення земель Бахматюку, Вадатурському, Косюку і іншим, за що звісно брали чималі кошти. І звісно про все це знало і знає СБУ, яка жодним чином нікого не переслідує, що ще раз доводить «проектність» нової опозиції.  До речі, люди Саакашвілі дуже зручно працюють з правою рукою Яценюка – Павлом Петренком , міністром юстиції України. Мова йде про Гію Гецадзе і про Гізо Углаву – заступника НАБУ, який також нічого не робить, щоб почати перевірки в АП чи в Кабміні, а тільки використовують НАБУ , як інструмент тиску на своїх політичних опонентів, а саме Яценюка і Авакова.  


Наступним кроком після відставки Саакашвілі стала його заява про створення політичної сили, яка приведе до влади нові обличчя і чесних, незаплямованих людей, які до цього ніколи не були у владі і хочуть змінити країну… 

Давайте разом проаналізуємо про яку нову команду іде мова і кого Саакашвілі поведе у парламент. 


На сайті Руху Нових Сил,  немає а ні програми, а ні членів політради, а ні команди тих з ким Саакашвілі будує свою партію, хоча вже більше пів року гастролюють по Україні. 

То ж  давайте проаналізуємо людей, які зараз є найближчим оточенням Міхо, а саме - голів обласних осередків і головних спікерів партії, яких ми найчастіше бачимо у фейсбуці і які позиціонують себе, як головні  нові обличчя «Іншої України». 


І так, головним спікером рівня Саакашвілі є Давід Сакварелідзе 

 

Всім знайоме обличчя, але на жаль нічим окрім діамантових прокурорів, справа яких так і не дійшла до суду Україні не запам’ятався. За сумісництвом очолив Одеську обласну організацію Руху нових сил. Тобто команда Саакашвілі, яка 2 роки працювала в Одесі і області не змогла знайти хоча б одне українське обличчя, яке могло б очолити партію.  А ні серед голів РДА, а ні серед працівників митниці, чи облдержадміністрації, а ні серед громадських активістів, які так підтримували Саакашвілі.  З чого можемо зробити висновок, що або Саакашвілі зібрав команду  людей абсолютно не здатних працювати або просто після двох років роботи в його команді люди не хочуть мати з ним нічого спільного . Питання насправді відкрите.


Почнемо з самих головних партійних організацій Київської обласної і Київської міської.


Голова Київської обласної організації - Северіон Дангадзе, 

 

ну ім’я і прізвище говорять за себе, але біографія є не менш цікавою, донецький грузин, брат якого був наркоманом і закінчив життя самогубством. А сам Дангадзе  відомий своїми аферами у місті Донецьк, чомусь не йде захищати своє рідне місто, а будує політичну кар’єру в Києві.

   


Хоча на сайті в Київських новинах руха і пишуть, що головою столичної організації є вищезгаданий Семен Кривонос, але в контактах  на сайті місце голови Київської організації все ще вільне.  Семен Кривонос, постать досить відома…при чому на стільки, що Дмитро Гнап зняв про нього цілий сюжет, подивіться буде досить цікаво…і про квартири і про земельні ділянки і про роботу в найбільш корумпованому органі при Януковичі і про партнерство з правою рукою Саакашвілі і про схеми на митниці і про те, як  Саакашвілі через свого підлеглого Углаву намагався призначити Кривоноса головою Одеського НАБУ, навіть переможцем конкурсу оголосили, але громадськість просто не дала можливості протиснути на таку відповідальну посаду агронома- афериста. 


Наступним спікером і новим обличчям партії є Іван Слободяник, особа яка вже змінила не одну партію і не один аграрний рух і навіть побував заступником у партії Заступ, яка фінансувалась регіоналами, а головне був помічником регіонала Віталія Хомутинніка, саме того якого Саакашвілі начебто  так «зневажає». У всьому слова Міхо відрізняються від того , що він насправді робить.

 


Головою стратегічно важливої партійної організації на батьківщині президента на Вінничині  і став ставленик Петра Олексійовича,  такий собі Леонід Марцинківський, якого з керівництва  міським осередком БПП перевели командувати опозиційним філіалом того ж БПП під назвою Вінницький Рух Нових Сил.

 


Все відбувається настільки цинічно, що Марцинківський навіть і не намагається ставати опозицією, а  так і продовжує залишатись радником нинішнього мера Вінниці Моргунова, підтвердження чого можна знайти на сайті Вінницької міської ради.  Сподіваюсь, що після читання цієї статті Леонід все ж таки почне маскуватися під опозиціонера-революціонера ретельніше і складе повноваження «помічника» Моргунова. 


Багато розмов було і щодо об’єднання у одну політичну силу  Самопомочі Садового, Громадянської позиції Гриценка, ДемАльянса Гацько і Руху Саакашвілі і всі ці розмови вдало підігрівались фотографіями спільних чаювань, то в Києві, то у Львові.  Але, з плином часу, усім  стало зрозуміло, що через Саакашвілі президент хоче повністю взяти під контроль опозицію, тому а ні Гриценко, а ні Садовий, а ні Гацько не обєдналися с Міхо…Тому останньому прийшлось об’єднуватися з партією Воля на чолі з нардепом Юрієм Дерев’янком і його заступницею Ольгою Галабалою. Саме це об’єднання чітко дає відповідь про справжні плани Саакашвілі і про те хто є ті особи, які і увійдуть до керівних органів партії і яку ідеологію вони будуть сповідувати. Історія має тенденцію повторюватися, але у цьому випадку, все відбулось дуже швидко. Про що йдеться… всі ще пам’ятають скандал, який розгорівся у парламенті навколо Самопомічі, коли закінчились минулі парламентські вибори. Тоді молода партія Воля на чолі з Єгором Соболєвим за списками Самопомічі намагалась потрапити  у парламент і всім добре відомо, що потім почалось. Дерев’янко рейдерським шляхом забрав у Соболєва партію і намагався завести до парламенту вищезгадану Галабалу себе і свого юриста … але всі ці імена були дуже гарно відомі і самому Садовому і львів’янам, тому Самопоміч категорично відмовилась брати до своїх списків цих пройдисвітів. Хто такий Деревянко і Галабала радимо послухати в інтерв’ю Єгора Соболєва на Громадському.

https://www.youtube.com/watch?v=TN5ojeuc0oo

 На разі саме на ті кошти, про які у своєму інтерв’ю говорить Соболєв і фінансується «грузинська» партія  Рух Нових Сил і сам Саакашвілі. Головною метою якого є створювати видимість опозиції, заробляти гроші і відволікати людей від реальної ситуації в країні. 

І на останок головне питання… де Марушевська , Бобровська і відібрані за «прозорим конкурсом» голови РДА про яких пан Міхо говорить у своїх інтерв’ю, може вони вже не хочуть зв’язуватися з грузинським шапіто  ???Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.