Жінки з усієї України об’єднуються заради радикальних змін у державі!

09 березня 2017, 22:00
Власник сторінки
Видеоблогер
1
34
Жінки з усієї України об’єднуються заради радикальних змін у державі!

4 березня у Києві відбувся масштабний жіночий форум «ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ, СТАБІЛЬНІСТЬ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ КОЖНОЇ РОДИНИ»

Захід організували засновники Всеукраїнського Жіночого Руху – Інна Силантьєва та Вілена Воронова.

Учасників форуму понад 700 жінок з різних міст України. Це успішні українки: громадські діячі, науковці, волонтери, засновники благодійних організацій, вчителі, лікарі, редактори, журналісти, дизайнери одягу, художниці та інші. Всіх присутніх поєднала одна глобальна і важлива мета – змінити Україну на краще.

Під час зустрічі українки говорили про можливості жінок у цей нелегкий час. Проте організатори заходу закликали жінок бути рішучими та активними. Вони акцентували увагу на тому, що інтелектуальна сила жіноцтва здатна перемогти брехню та жадібність, яка наразі заполонила нашу державу. Також активістки руху поділилися конкретними ідеями, які направлені на позитивні зміни в Україні.

Всі ініціативи та пропозиції, які прозвучали у цей день, підтримав лідер Радикальної партії – Олег Ляшко. До речі, це єдина політична сила, яка підтримує жіночий рух!

Також відомий політик привітав чарівних українок зі святом і побажав їм діяти, творити і працювати на благо Батьківщини.

Наприкінці заходу жінки переглянули прем’єру біографічного фільму. А ще – отримали подарунки від спонсорів заходу.

Ініціатор та організатори заходу:
Інна Силантьєва – соціальний-політичний експерт, громадський діяч, яка нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору «Відчути книгу», посол доброї волі з питань екології, організатор масштабного проекту з відродження спорту «Help Sport».
Вілена Воронова – брендолог, політичний психолог, Президент «Інституту територіального брендингу».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.