Громадський форум "Національна стратегія "План дій Україна"

09 березня 2017, 18:27
Власник сторінки
журналист
0
81
Громадський форум  Національна стратегія  План дій Україна

У день народження Тараса Шевченка члени Політичної Партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" провели Громадський форум "Національна стратегія "План дій Україна".

У день народження Тараса Шевченка члени Політичної Партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" провели Громадський форум "Національна стратегія "План дій Україна". Оцінюючи "конструктивну" діяльність Президента і Уряду на сучасному етапі розвитку нашої держави, учасники велелюдного зібрання, як мовиться, слів не добирали. Рознесли діяльність наших владоможців "на благо України" і в пух, і в прах. Адже результати їхньої "роботи" щодо "покращення життя пересічних українців" видно неозброєним оком : зубожіння переважної більшості простих людей, збільшення числа соціально-незахищених співвітчизників (пенсіонери,чорнобильці, діти-сироти), епідемія хвороб  (СНІД, туберкульоз, гепатит тощо), вимирання цілих регіонів держави - ось що "подарувала" українцям влада, діяльність якої (навіть у порівнянні із лихопомними часами Януковича і Азарова) викликає подив, зневіру і  розчарування більшості українців.  На думку учасників Громадського Форуму, який відбувся у Київському будинку вчителя,  влада Порошенка-Гройсмана  живе одним днем, ігноруючи потреби людей. Відсутні будь-яка стратегія розвитку країни та ідеологія, здатна згуртувати наше суспільство. "Соціальна політика" Порошенка і Гройсмана - це стрімке зростання тарифів на комунальні послуги, цін на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності. Водночас, можновладці наживаються на війні із Росією,торгують із окупованими територіями, збільшують собі зарплати до захмарних висот. На практиці їхній "патріотизм" зводиться до вдягання вишиванок і проголошення гучних обіцянок, тоді як прості люди вдягають бронежилети, обороняючи нашу рідну домівку від ворога  й віддаючи за неї життя. Взагалі, на думку учасників Форуму, Уряд і Президент вже давно втратили кредит довіри у більшості  українців, які все бачать, все помічають, все розуміють,  але - мовчать. Мовчать  до пори, до часу...
Учасники громадського форуму "Національна стратегія "План дій для України" закликали  представників експертного середовища і громадськість долучитися до розробки документа, який об'єднає країну і стане "дорожньою картою" її розвитку."Ми хочемо об'єднати країну навколо ідеології, довкола цінностей, довкола української мрії", - наголосив голова громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко. "Сьогодні ми розписуємо маршрут по різних регіонах, де будемо під кожну тему - чи земельну, чи енергетичної безпеки - встановлювати коло людей, які на цьому розуміються. В кожній області модератори цих тем будуть збирати фахівців, які будуть напрацьовувати всі пропозиції", - зазначив Томенко.У резолюції Форму наголошено, що згуртувати суспільство може лише ідея україноцентризму, гасло якого - "Людина та Україна - понад усе!" Учасники форуму переконані, що майбутнє - за цінностями "українського світу" та єврореалізму, а не "руского міра" та "єврокомунізму". 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.