Політбомжі з корупційними мільйонами

21 січня 2017, 16:49
Власник сторінки
1
128

Останні два дні я дуже сильно розлючений. В четвер і п'ятницю український парламент не зміг повноцінно працювати бо на пленарне засідання не зібралася достатня кількість народних депутатів

Останні два дні я дуже сильно розлючений. В четвер і п'ятницю український парламент не зміг повноцінно працювати бо на пленарне засідання не зібралася достатня кількість народних депутатів. Одні наплювавши на роботу в парламенті, куди їх делегував український народ, попхалися на на інавгурацію 45 президента США Дональда Трампа, інші покинули роботу заради сніданку з Пінчуком у швейцарському Давосі, а треті взагалі замість голосування за законопроекти подалися пірнати в ополонки.

Я теж на Хрещення занурювався в хрещенську купель, але це не завадило мені бути і на ранішньому, і на вечірньому засіданні парламента четверга.

Що ж стосується наших парламентарів-пілігримів, які поставили мандрівку у Вашингтон та Давос вище за роботу в українському парламенті, то це "Дядьки отєчества чужого!", які на чужих ярмарках марнославства шукають собі політичні дивіденти, а насправді принижують себе і свою країну. Такі собі політбомжі на політичних помийках світу. Платять вкрадені в українців сотні тисяч доларів за право сфотографуватися на фоні якогось там іноземного дійства. Платять, а іноземці над ними регочуть. Давай дурень сотню тисяч доларів, а ми тебе пустимо десь скраєчку на нашому святі постояти та ще й залишками з нашого столу нагодуємо.

Мені і всім українцям цікаво, що ці нардепи зробили корисного для нашоЇ Нації і Держави в часі цих своїх мандрівок? Може вони привезли в Україну якісь інвестиції в результаті чого в нашій країні запрацювали нові підприємства а українці отримали нові робочі місця? Чи може хтось з наших парламентських пілігрімів домовився з західними партнерами не про глибоку стурбованість, а про реальну підтримку України в протистоянні московській агресії?

Звичайно жодних реальних домовленостей а ні під час інавгураційної церемонії Трампа, а ні тим паче під час сніданку Пінчука в Давосі досягнути українським політикам мандрівникам не вдалося бо це було власне і неможливо. Ті хто туди пхався знав про це зазделегідь, але їхав для того, щоб як кажуть в народі поторгувати своїми обличчями. Жодних державних, національних інтересів політики, які поїхали на інавгурацію Трампа чи сніданок Пінчука не захищали і захищати не могли. Ними керувало виключно власне марнославство і за це вони мають нести як мінімум політичну відповідальність.

Саме тому фракція Радикальної партії Олега Ляшка вимагає від керівництва Верховної ради України оприлюднити список народних депутатів, які прогуляли пленарні засідання 19 та 20 січня цього року. Українці мають знати прізвища тих, хто нехтує роботою в парламенті на користь мандрівкам по закордонам заради власного самопіару

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Давос,Верховная Рада,РПЛ,Ігор Мосійчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.