Заключна конференція «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

8 декабря 2016, 16:58
Владелец страницы
журналист
0
30

8 грудня 2016 року у столичному готелі “Hilton” відбулася Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» відбулася
8 грудня 2016 року  у столичному готелі “Hilton”  відбулася Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Організатори цієї масштабної події зазначили, що програма ЄС, покликана допомогти Україні розробити та впровадити ефективну політику регіонального розвитку, презентувалаа результати своєї роботи у Києві. Протягом 2013-2016 рр. програма «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» зробила значний внесок у створення системи управління державною регіональною політикою та розвиток українських регіонів: на інституційному рівні – розроблено та ухвалено Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року та План заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації цієї стратегії, а також Закон України «Про засади державної регіональної політики»; створено онлайн-платформу Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для прозорого та неупередженого відбору проектів регіонального розвитку на конкурсній основі http://dfrr.minregion.gov.ua/; створено Всеукраїнську мережу фахівців регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ та впроваджено понад 30 успішних проектів регіонального розвитку. Заключна конференція програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» зібрала  провідних експертів України та Європи у сфері регіонального та місцевого розвитку для обміну досвідом та обговорення найактуальніших питань розвитку регіонів України.
Довідкова інформація:
Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розпочала свою діяльність у січні 2013 року та завершить її у лютому 2017 року. Програма фінансується Європейським Союзом та впроваджується консорціумом, до складу якого входять GIZ, GFA та Асоціація агенцій регіонального розвитку України (ААРРУ). Реалізація програми спрямована на розробку та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.