Справжні мотиви Капліна в питанні відставки Авакова

6 декабря 2016, 14:16
Владелец страницы
0
59

Чому саме нардеп Сергій Каплін вимагає відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова?

Я розумію коли відставки Авакова вимагають громадські активісти чи народні депутати від опозиційних фракцій. Це логічно і цілком закономірно. Але коли проект постанови, щодо звільнення керівника МВС подає нардеп з правлячої коаліції а саме президентської фракції БПП Сергій Каплін виникають питання?

Я знаю відповідь на це питання:

Каплін має особистий конфлікт інтересів з керівником МВС Аваковим. За моєю заявою МВС розслідує зловживання голови фракції Партії простих людей в Полтавській облраді, близького соратника та особистого помічника нардепа Сергія Капліна - Валерія Прядка на посаді директора КП "Полтавафарм". Тільки за останній рік з цього комунального підприємства було викрадено до сорока мільйонів гривен. На лице факти корупції яке розслідує МВС і Каплін обрав тактику захисту свого корумпованого помічника шляхом нападів на Авакова.

От така вона політична корупція у виконанні псевдозахисника простих людей Сирожи Капліна

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.