Міжнародний валютний фонд вимагає посадити нардепа-корупціонера Демчака

21 ноября 2016, 14:12
Владелец страницы
0
38
Міжнародний валютний фонд вимагає посадити нардепа-корупціонера Демчака
133 млн. або 305 кг. грн задекларував депутат Руслан Демчак

https://www.youtube.com/watch?v=rLCRHa-BDB4

Електронні декларації депутатів  вкотре доказали-депутатській зажерливості немає меж. Прикладом тому горезвісний депутат Демчак. Народний депутат від "БПП", заступник голови комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан  Євген Євгенійович Демчак задекларував 133 млн гривень готівкою і будинок площею 355 кв. м в одному з районів Лондона.  305кг готівки Демчака- це  злюдські гроші, переконані вкладники збанкрутілих банків. Також  «служителю нагороду» належать: будинок площею 377 кв. м під Києвом, а також 30-метровий будинок і 47-метрова квартира в Липовці Вінницької області. Депутат також задекларував годинник дружини Chopard  Happy  Sport  Chronograph з дорогоцінними каменями вартістю 270 тисяч гривень і автомобіль Range Rover Evoque Prestige, який був куплений в кінці лютого 2014 року. Дружині нардепа належать акції знаходиться в Лондоні компанії UBG Corporation LImited на суму 4,4 млн. Грн. За 2015 рік Демчак задекларував 80 тисяч депутатської зарплати і 1,1 млн грн. доходу від продажу рухомого майна його дружини.

Якщо вірити вимогам Міжнародного валютного фонду, що чиновників - корупціонерів слід негайно садити за грати, то Демчак  перший у списку аферистів. Але чомусь до цього часу нардепа не покарали і кримінальні гроші не забрали.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.