Проросійські агенти впливу створюють фейки в інформаційному просторі

16 сентября 2016, 14:47
народний депутат України
1
153

Днями представники окремих інтернет-видань повністю перекрутили мої слова з інтерв’ю одному з телеканалів. Серіал схожих статей на проросійських виданнях не залишає сумніву: це інформаційна кампанія.

Деякі видання передрукували фейк, створений російськими пропагандистами, та приписали мені слова, які я не говорив. Я не міг закликати до відновлення торговельних зв’язків із Росією, як вони написали. Це просто безглуздо. Як би нам не хотілося нормально жити та співпрацювати із сусідами, нажаль, саме російська влада задовго до війни та Майдану  вирішила системно скорочувати наші економічні зв’язки. А закликати їх до чогось сьогодні безперспективно. Цитату, яку мені приписали, використали у серії публікацій у проросійських виданнях. Ця серія виглядає, як спланована замовна інформаційна кампанія.


Насправді я говорив про необхідність системного просування вітчизняного експорту на усіх напрямках. У тому числі, в Євросоюзі та колишніх радянських країнах. Окрім Росії. Я можу із упевненістю прогнозувати, що товарообіг між Україною та РФ буде і надалі скорочуватися. І це провина, у першу чергу, наших північних сусідів. Так що я не міг сказати те, що мені приписали, а потім передрукували інші.

Закликаю журналістів ретельніше перевіряти інформацію та не передруковувати фейкові матеріали.

Ви самі можете переконатись, якщо уважно подититеся, що я насправді сказав.
Відео тут:
http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fyoutu.be%2f-sUBtfaza3c

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: спростування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.