Внутрішній конфлікт і групи впливу. Навіщо в ЛНР брешуть про відсутність експорт

30 серпня 2016, 19:53
Власник сторінки
1
140

Таким чином, при повному забезпечені «ЛНР» зерном і посівним матеріалом та експорті товаровиробниками «республіки» на територію РФ зерна, круп і хлібобулочної продукції позбавлена логічного обґрунтування так звана «гуманітарна допомога» з РФ у вигляді борошна і посівного матеріалу.

В ефірі телеканалу«Луганськ-24» заступник голови «Ради міністрів ЛНР» Олександр Дробот звинуватив українські ЗМІ у навмисному поширенні неправдивої інформації про вивезення зерна з «ЛНР» на територію Російської Федерації. Він підкреслив,що дана інформація позбавлена логічного обґрунтування і є частиною інформаційної війни Києва.

Чиновник самопроголошеної «республіки» зазначив, що Російська Федерація завозить в «ЛНР» гуманітарну допомогу у вигляді борошна, посівного матеріалу, і тому виглядає зовсім нелогічно, що зерно спочатку вивозять в РФ, а потім назад завозять на територію самопроголошеної «республіки». «Заступник голови Ради міністрів ЛНР» також уточнив, що частина врожаю буде закладена в аграрний фонд, що дозволить забезпечити нову посівну кампанію.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» в «ЛНР» планується зібрати до 110 тисяч тонн зернових, в той час як потреби «республіки» -60 тисяч тонн.

14 липня ц.р. «міністр сільського господарства і продовольства ЛНР» Р.Сороковенко заявив, що показник середньої врожайності зернових культур вийшов нижче запланованого: 23-25 центнерів з гектару. За словами Сороковенка зібраної пшениці буде більше, ніж необхідно «республіці», тому «ми зможемо відправляти на експорт свої хлібобулочні вироби і крупи».

Примітно, що показники врожайності зернових, питання експорту зерна і готової продукції на територію РФ «міністра» Сороковенка і «заступника голови Ради міністрів ЛНР» Дробота значно відрізняються.

«Повинен сказати, що ми прогнозували врожайність 21-22 центнери з гектара і закладали це в свої плани. Та кількість зерна, яку ми плануємо зібрати, дасть нам гарантію в повній забезпеченості населення зерном», - підкреслив Дробот.

27 липня під час виступу на нараді «Радміну ЛНР» самопроголошений «міністр сільського господарства» Сороковенко уточнив, що наразі показники врожайності -31,1 центнер з гектару.

У своєму виступі Сороковенко просить у «глави ЛНР» Плотницького квотоване вивезення фуражної пшениці на територію РФ. Йдеться про квоту у 15 тисяч тонн. Своє рішення він пояснює тим, що такої кількості фуражної пшениці «ЛНР» не потрібно, а її продаж в РФ дозволить місцевим аграріям отримати необхідні кошти для проведення ремонту техніки і проведення озимої посівної компанії.

Пропозиція «міністра сільського господарства» Сороковенка щодо продажу зерна на територію РФ знаходить підтримку глави «республіки». Плотницький дає розпорядження підготувати відповідні квоти і необхідні нормативні документи.

Таким чином, при повному забезпечені «ЛНР» зерном і посівним матеріалом та експорті товаровиробниками «республіки» на територію РФ зерна, круп і хлібобулочної продукції позбавлена логічного обґрунтування так звана «гуманітарна допомога» з РФ у вигляді борошна і посівного матеріалу.

Заяви Дробота про відсутність експорту зерна з "ЛНР" на територію РФ свідчать про низький професійний рівень і некомпетентність «заступника голови Радміну» та наявність внутрішнього конфлікту між різними групами впливу всередині самопроголошеної "республіки"

Відкритим залишається питання щодо реального змісту так званих «гуманітарних конвоїв» МНС РФ. Нагадаю, 25 серпня так званий 55-й «гумконвой» вкотре прослідував в Україну, грубо порушуючи існуючі норми міжнародного та вітчизняного законодавства. Представники Міжнародного Червоного Хреста участі в оформленні не брали, представники української міжвідомчої групи здійснювали лише візуальне спостереження. У результаті було встановлено, що автомобілі, які приїхали, були заповнені щонайбільше на третину.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.