Домовленості серпня 2014 го, або Як розвідка проспала російські танки в заблоков

20 серпня 2016, 15:18
Власник сторінки
4
413

Подальший розвиток подій показав, що саме ця "непомічена" розвідкою АТО і РНБО колона важкої техніки з РФ зіграла вирішальну роль у деблокуванні Луганська і контрнаступі бойовиків на Лутугине.

20 серпня 2014 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію, що напередодні, до Луганська, який на той час був фактично заблокований ЗСУ, прорвалися до 40 одиниць важкої бронетехніки з Росії, як підкріплення для членів незаконних збройних формувань.

В оприлюдненій ГІ "Права Справа" інформації йшлося про маршрут пересування колони. Вночі колона пройшла повз с. Пархоменко. В самому Луганську вона була зафіксована в районі кінотетру "Мир" та вул. Волгоградській.

Втім, під час брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО заявив, що наразі немає жодних підтверджень розвідки АТО про існування військової колони, що нібито зайшла у Луганськ.

Примітно, що командувач АТО в Луганській області Ігор Воронченко, якому власне і подпорядковувалася розвідка АТО, навпаки, повідомив, що на Луганщині перебуває колона російської військової техніки.

Відкритим залишається питання-як колона бронетехніки з РФ зайшла в заблокований Луганськ, через чию зону відповідальності? Чи не був сам факт її присутності, підтверджений з різних непов"язаних між собою джерел, фактом певних домовленостей?

Подальший розвиток подій показав, що саме ця "непомічена" розвідкою АТО і РНБО колона важкої техніки з РФ зіграла вирішальну роль у деблокуванні Луганська і контрнаступі бойовиків на Лутугине.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.