Російську Держдуму атакують шльондри

15 августа 2016, 18:27
1
333

Російську Держдуму атакують шльондри

Зараз в Росії у Держдуму рвуться усі, навіть шльондри, яких зібралось вже чимало.

Дивлюсь на фото Лі Ольги Сергіївни, така собі дівчинка приваблива, молоденька, проте вже із брудною репутацією. ЇЇ проштовхнув бізнесмен, колишній кримінальний авторитет Костянтин Березін. Найцікавіше вона працювала в інтим-салоні, боже, яка гидота( Зараз лобіює інтереси цього Березіна у Держдуму.

Інша дуже талановита і амбітна шльондра Ходорковського Жакова Ольга Олександрівна. Жодних моральних принципів, вона здійснює підкуп виборців, завжди бреше, дуже неприємна особа.

Ця дівчина-агресор Юзик Юлія Вікторівна теж належить до клану Ходорковського. Тільки уявіть собі, що ця Юленька пропонує провести державний переворот і анексію російських територій, а також передати весь ядерний потенціал США і країнам ЄС.

Ходорковський дуже любить молоденьких дівчат. Ще одна з його улюбленець це Грязневич Наталя Володимирівна. Обожнює світське життя, а також фотографуватися оголеною. Шльонда вона і є шльондрою.

Лише погляньте на цю ципу – Баронова Марія Миколаївна. ЇЇ хобі – секс, наркотики і веселе життя.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.