У "ДНР" вже готуються до виборів

23 июня 2016, 14:57
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
74
У  ДНР  вже готуються до виборів

На окупованих територіях "ДНР" вже почали підготовку до місцевих виборів: формують попередні списки голів і членів виборчих комісій на дільницях.

Попри те, що плануються всі деталі виборів, не відбувається ні агітації, ні презентаці кандидатів. Також, оголошено праймеріз на вересень-жовтень 2016 року. 

Слід нагадати, що вибори на Донбасі, які українцям намагаються проштовхнути і країна-агресор Росія і Західні "побратими" і українська влада - це легалізація окупантів на українській землі, визнання Росії не винною у конфлікті та сепаратисти у Верховній Раді України.

Найближчим часом у ВР повинні розглянути відповідний законопроект про вибори на Донбасі. Судячи з активної впевненої підготовки сепаратистів до виборів найближчим часом - є припущення, що в Україні таки приймуть законопроект про вибори і до влади вже у наступному році прийдуть ті, хто з подачі РФ розпалив війну у нашій країні.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: донбасс,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.