Про рідкісну хворобу «Косюк», котрою страждають олігархи

8 марта 2017, 14:49
Владелец страницы
0
456
Про рідкісну хворобу «Косюк», котрою страждають олігархи
На фото лише частина палацу Косюка.

Є така рідкісна хвороба, котрою страждають українські олігархи – «Косюк». Звідки пішла назва хвороби, та які її симптоми?

Назва  пішла від власника спочатку «Миронівського хлібопродукту», а потім «Нашої ряби», позаштатного радника президента України, Юрія Анатолійовича Косюка. Також Косюк є власником популярного фаст-фуду «Крила». На роботу він прямує на вертольоті Bell-430. Такий же вертоліт є у колишнього президента США Барака Обами. Це і не дивно, адже ще станом на 2015 рік, Косюк посів 5 місце у списку найбагатших людей України.

Як під час війни в Україні, бізнесмену вдалось лише примножити свої статки? На відміну від неквапливих друзів при владі, він не втрачав дарма часу. Юрій Анатолійович один із перших переоформив свої підприємства у Криму згідно з російським законодавством та продав їх за ринковою ціною. А от підприємства у ДНР-ЛНР Косюк продавати не став, навпаки, успішно продовжив співпрацю з окупованими територіями, ухиляючись від податків в Україні, сплачуючи їх у  бюджет сепаратистів. Тому підприємства Косюка стали основними фігурантами у справі щодо фінансування тероризму та ухилення від сплати податків.


А тепер декілька слів про симптоми хвороби. Хоча, мабуть, краще показати симптоми на фото, ніж розписувати. Під Києвом, на території одного з найдревніших у Європі памяток археології – Хотівського городища, Косюк побудував власний палац.

Хотівське городище є найпівнічнішим городищем скіфського часу (кінець VI—IV століття до нашої ери) на правобережжі Дніпра та має статус памятки археології України національного значення з 1965 року. Палац повністю зруйнував північну частину городища.

Мабуть, не варто перераховувати всі його статки в банках, яхти, автомобілі та інше майно. Цього фото палацу, вибудуваного на 1 невелику сім
ю, цілком достатньо, щоб продемонструвати хворобу «Косюк».

У країні, де три роки триває війна. Де волонтери віддавали останні гроші, щоб укомплектувати добровольців. Де сьогодні більшість населення віддає половину свого заробітку на оплату захмарних комунальних платежів. У цій країні існує така хвороба – «Косюк». Хвороба тих, хто в сліпому бажанні заробити більше, ніж в змозі потратити, готовий піти на все, включно з співпрацею з сепаратистами. Хто готовий зруйнувати памятку археології, щоб збудувати цілий палац, який не можливо обійти пішки. Це хвороба десятків людей, але страждає від наслідків вся країна. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: рейдерство,болезнь,олигархи,Косюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.