Україна повинна продумати план усунення ватажків Л/ДНР

27 квітня 2016, 12:25
Власник сторінки
6
240

Я вірю в те, що за цей час ситуація в країні змінилася докорінно і в разі активізації бойових дій з боку бойовиків буде прийнято єдино правильне рішення, яке змінить ситуацію у збройному протистоянні на Сході України на користь ЗСУ.

21 квітня 1996 р у селища Гехи-Чу в Чечні був убитий перший президент Чеченської Республики Ічкерія Джохар Дудаєв.За офіційною версією Дудаєв був убитий внаслідок удару з літака ракетою з лазерною головкою самонаведення за сигналом супутникового телефону.За офіційною інформацією незадовго до смерті Джохар розмовляв з Єльциним. Але в одному з інтерв"ю вдова Дудаєва Алла повідоміла про те, що її чоловік говорив з Костянтином Боровим, а не з Єльциним.

Цю інформацію підтвердив і сам політик, сказавши, що дійсно розмовляв з Дудаєвим по телефону 21 квітня приблизно о шостій вечора, і розмова перервалася.

"Я не впевнений на сто відсотків, що ракетний удар стався під час нашої останньої розмови з ним. Але більше на зв'язок він зі мною не виходив", – зазначав Боровий.

За інформацією російських спеціальних служб інформаторів,які повідомили про місце та час радіосеансу Дудаєва, довелося купити.За їхні послуги їм заплатили мільйон доларів, причому торгівлю почали з двох мільйонів.

Останньою краплею, яка змусіла політичне керівництво Росії піти на рішучий крок став напад бойовиків на колону 245-го мотострілецького полку в середині квітня 1996 року в Шатойському районі Чечні, під Яриш-Марди. Тоді було вбито близько 90 вояків ЗС РФ, 50 отримали поранення. Після цього Єльцин віддав наказ на усунення Дудаєва.

Тепер питання до військового та політичного керівництва України.

Останньою краплею, яка змусіла керівництво Росії піти на фізичне усунення лідера чеченської опозиції стала загибель 90 вояків ЗС РФ. Ми маємо в негативі Іловайський, Дебальцевський котли та ДАП. Кількість загиблих українських військовослужбовців у рази перевищує кількість загиблих військовослужбовців ЗС РФ в результаті нападу бойовиків на колону 245-го мотострілецького полку ЗС РФ.

п.Президент, скільки ще повинно загинути українських військовослужбовців щоби Ви прийняли рішення про фізичну ліквідацію лідерів Д/ЛНР?

Невже в країні,яка змушена кожен день оплачувати газ і світло тимчасово окупованим територіям на суму у розмірі 8 млн доларів немає одного млн доларів щоби заплатити за послуги місцевим інформаторам, які б повідомили про місце знаходження лідерів бойовиків?

На початку збройного заколоту офіційні структури та їх керівники,які відповідали за луганський напрямок, доповіли уряду про недоцільність штурму будівлі СБУ, тим самим зпровокувавши цим рішенням ексалацію конфлікту і численні людські жертви.

Я вірю в те, що за цей час ситуація в країні змінилася докорінно і в разі активізації бойових дій з боку бойовиків буде прийнято єдино правильне рішення, яке змінить ситуацію у збройному протистоянні на Сході України на користь ЗСУ.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.