Артем і гайка

5 апреля 2016, 09:35
Владелец страницы
журналіст
0
289
Артем і гайка

"Паралельно великому світові, в якому живуть великі люди і великі речі, існує маленький світ з маленькими людьми і маленькими речами." - Ільф і Петров "Золоте теля"

Як повідомив сайт ТопКонотоп у Конотопі сталася диверсія. Із рейок зіскочив трамвай. Здавалося б пересічна подія- на те вони і зношені рейки, щоб навесні, коли щось у землі просідає спурснути і похилитися. Та на цей раз мер прилетів на місце події, як коршун і пильним оком не виявив на трамвайному колесі гайки.  І тут упало небо! Із наполеонівським розмахом грізний перевіряючий, не добираючи слів, повідстороняв геть усіх трамвайників, хто попався під гарячу руку фронтовика. Добре, що Папа Римський далекий від конотопського трамвайного маршруту  номер 2, а то і того звільнив би грізний очільник. Вірні радники, які написали на сайті про праведний гнів великого і мудрого Артема перетворили зрізану при аварії гаєчку на всі гайки, аби придати вагомості події,  і читач сайту  ошелешено пробував зрозуміти, яким це дивом взагалі оберталося без гайок колесо і зранку успішно возило вагон. Десь за рядками ховалася думка про замах на  святе- Всеукраїнське об'єднання партії  "Свобода" і її конотопських лідерів, яких  чомусь хитрим змовникам не вдалося заманити до злополучного вагону і покатати з вітерцем. А, якщо вдасться довести, що це сам начальник разом із головним інженером вночі відкручував гайку на вагоні, то це тягне вже на державну зраду. А тут і до слави та заслуженої державної нагороди, якої так не вистачає меру, недалеко. А ви думаєте, проста гайка...Політика
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: скандал,Трамвай,конотоп,увольнение
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.