Хто врятує коаліцію?

4 апреля 2016, 12:07
0
104
Хто врятує коаліцію?

Країна у черговій політичній кризі під назвою «коаліціада». Під питанням кредити МВФ, немає єдності у проведенні реформ і все важче виглядати «білими і пухнастими» в очах західних партнерів.

 Країна у черговій політичній кризі під назвою «коаліціада». Під питанням кредити МВФ, немає єдності у проведенні  реформ і все важче виглядати «білими і пухнастими» в очах західних партнерів. Спроби зібрати коаліцію з БПП та політичних «тітушок» виглядають безпорадно – час це визнати.  Вже всім очевидно – для створення дієздатної коаліції Порошенку треба поступитися політичною владою. І цією поступкою має бути посада спікера парламенту. Щодо конкретної кандидатури. У складі фракції «Самопоміч» є непогані менеджери, але її лідер поза парламентом. А за традицією, це все ж посада для лідера політичної сили (хоча б тому, що  в іншому разі лідер ризикує перестати бути ним). Кандидатура Тимошенко особисто в мене (і впевнений не тільки в мене) не викликає цікавості. Всі бачили Юлію і на різних посадах, і за різних обставин. Висловлю несподівану, але для когось, можливо, цілком очевидну думку. Оптимальною компромісною фігурою на посаді спікера міг би бути  Ляшко, в тому числі в силу його рівновіддаленості від інших учасників коаліції. І особисто для мене він був би на цій посаді значно цікавішим за інших політиків.  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.