"СПРАВА АНТОНА ШЕВЦОВА" - СПРАВА ВІННИЦЬКОЇ МАФІЇ?

19 марта 2016, 14:46
0
68

З’ясувати, хто з керівників МВС України причетний до організації масових заворушень на Вінниччині. На час перевірки відстронити міністра МВС Арсена Авакова від виконання посадових обов"язків.

ЗУПИНИТИ НАСТУП ВІННИЦЬКОЇ МАФІЇ. ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОЇ АРМІЇ СПАСІННЯ ВІННИЧЧИНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

Президенту України П.О.Порошенко

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ від 16 березня 2016 р. за № 20.  

Шановний пане Президенте!

14 березня 2016 року керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила з посади начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова, призначеного на неї 28 січня 2016 року. Такою була вимога міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Однак «справа Шевцова» далека від завершення. Вона фактично взірвала громадянський мир та спокій на Вінниччині і поставила перед вінничанами і органами центральної влади питання, відповіді на які мають бути дані негайно.

Активістка Автомайдану Таїсія Гайда звинуватила Шевцова у сепаратизмі. Після цього на Вінниччині почались громадські заворушення з перекриванням вулиць, палінням шин і т.д., погрозами захоплення приміщення національної поліції. Формальною їх метою було звільнення Шевцова та його заступника Селівестрова, а фактичною – тиск на ту гілку центральної влади, яка виступила ініціатором його призначення на вищевказану посаду і намагалась припинити незаконну діяльність місцевих кланово-олігархічних структур, які «кришуються» зі столиці. Ці дії були добре сплановані, організовані та профінансовані. Їх здійснювали не вінничани, а переважно іногородні особи, частина з яких брала участь у захопленні приміщення Вінницької обласної ради 06 грудня 2014 року і так-званому третьому Майдані, який Ви охарактеризували як провокацію організовану антидержавними силами. Зараз з’явились дані, що частина приїжджих молодиків нібито була озброєна і їх діяльність координували окремі посадові особи місцевої поліції.

Серед вимог Автомайдану і деяких вінницьких політиків та громадських діячів наполегливо звучала вимога призначити новим начальником обласної поліції особу з місцевих кадрів. Отже, свідомо чи ні, чинився тиск на центральну та місцеву владу формувати правоохоронні органи за територіальним принципом, принаймні на Вінниччині, що в 2014 році вже привело до втрати Криму та частини Донбасу. Це безумовно непрямі заклики до федералізації України.

«Справа Шевцова» - спровокована не на місцевому, а на загальнодержавному рівні. Більше того, протестні акції  в області викликані прихованим протистоянням різних гілок центральної влади, а також намаганням місцевих кланово-олігархічних груп зберегти повний контроль над регіоном.

Виходячи з вищевикладеного вимагаємо:

1) Довести чи спростувати звинувачення Антона Шевцова у сепаратизмі в рамках чинного законодавства.

2) Провести службову перевірку та довести до відома громадськості чи в законний спосіб був призначений на посаду начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Антон Шевцов.

3)  Чи не проведення розслідування з метою виявлення організаторів захоплення приміщення Вінницької обласної ради 06 грудня 2014 року, припинення незаконної діяльності гральних закладів та здійснення незаконних валютних операцій з обміну валюти, дії по припиненню контрабанди, руйнування кримінальних схем ведення бізнесу, кадрові зміни серед керівників поліції у Вінницькій області призвели до початку організованих масових заворушень з метою звільнення Антона Шевцова і чи будуть ці справи доведені до логічного кінця?

4) Порушити кримінальне провадження за фактом підбурення, організації та фінансування  масових заворушень з метою звільнення з займаної посади начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова, що призведо до дестабілізації ситуації та громадянського протистояння в регіоні.

5) З’ясувати, хто з керівників вінницької поліції причетний до організації масових заворушень в області. З цією метою провести службову перевірку, на час якої відсторонити від виконання обов’язків в.о. начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області  Юрія Педоса.

6) З’ясувати, хто з керівників міністерства внутрішніх справ причетний до організації масових заворушень на Вінниччині. На час перевірки відстронити міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова від виконання службових обов’язнів.

7) Призначити на посаду начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області чесного професіонала з поза меж Вінницької області.

В разі, якщо центральна влада нездатна принити кримінальну діяльність місцевих кланово-олігархічних структур, то це змушене буде робити громадянське суспільство Вінниччини, що в умовах війни може привести до непрогнозованих наслідків.

ДОДАТКИ:

1. Публікація «Нардеп І.Мельничук: «Сьогоднішній авто майдан у Вінниці вигідний місцевій владі», посилання на сайт:  http://i-vin.info/news/nardep-i-melnychuk-sogodnishniy-avtomaydan-u-vinnytsi-vygidnyy-mistseviy-vladi-15445

2.Публікація «За головного поліцейського Вінниччини заступився захисник Хорта»,  посилання на сайт: http://vlasno.info/politika/gromada/protesti/item/9567-za-holovnoho-politseiskoho-vinnychchyny-zastupyvsia-zakhysnyk-khorta

3.Публікація «Гройсман-Аваков. Основа «полицейських разборок» в Виннице. Рулит Автомайдан Гайды», посилання на сайт: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fnews24ua.com%2fgroysman-avakov-osnova-policeyskih-razborok-v-vinnice-rulit-avtomaydan-gaydy

4.Публікація  «Пам'яті  Сашка Білого (Музичка) присвячується», посилання на сайт: http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3635654/

5.Фото народних депутатів України  Ю.Тимошенко, О.Ляшка, міністра МВС України А.Авакова з «георгіївськими» стрічками.

За дорученням Правління Вінницької ОГО «Народна Армія Спасіння Вінниччини»

Керівник Департаменту правової допомоги та інформації Вінницької ОГО "Народна Армія Спасіння Вінниччини" Володимир Іващенко     

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.