Шулерство та авантюризм Петра Порошенко і Ко.

22 лютого 2016, 11:08
Власник сторінки
Политолог
2
257
Шулерство та авантюризм Петра Порошенко і Ко.

Цинізм немає меж. Такого удару в спину з боку перш за все дійсно народно-обраного Президента України Петра Порошенка та його фракції БПП у Верховній Раді в бік свого народу, ніхто не очікував, хоча мо

Цинізм немає меж.

Такого удару в спину з боку перш за все дійсно народно-обраного Президента України Петра Порошенка та його фракції БПП у Верховній Раді в бік свого народу, ніхто не очікував, хоча можливо поодиноко так.

І так, що ми маємо на сьогодні – впевнену зраду Президента і ганебної олігархічної коаліції, хто б що не казав. Я вже промовчу про «Опозиційний блок», бо там все зрозуміло, але точно не промовчу про тих, кому повірили майже два роки тому, і ця довіра сягнула в 54% відсотки простих та довірливих людей.

Як буде працювати нинішній уряд, який з одного боку він є нелегітимним і робота якого визнана незадовільною, а з іншого боку, залишений при владі?

Де ваше логічне заключення, коаліціє?

А відповідь є: якби нова влада не була пов'язана по рукам і ногам, не скована зі всіх сторін бізнесовими кланами, країна не знала би, і не чула би таких гучних публічних конфліктів в боротьбі за владу і перерозподіл фінансових по токів.

Гадаю, що всі повинні займатися своєю справою - політики, політичними справами, а бізнесмени, підприємницькою діяльністю, тоді не буде жодного тиску та краху перш за все для держави.

Втручання олігархів в політику - це зло для країни!

І я вже вкотре наголошую, що треба шукати агресора перш за все, не поза межами держави, а в самій державі, бо цих державних зрадників, яких ми виростили та викохали за майже 25 років самостійності України, тут також вистачає!

Вже на сьогодні дві політичні фракції - Об’єднання «Самопоміч» та «Батьківщина», вийшли з лав коаліції. Зокрема, Юлія Тимошенко заявила, що партія "Батьківщина" і фракція "Батьківщина" вважають неприпустимим продовження перебування в цій зграї, яка насправді не має жодного шансу, тому що не хоче проводити справжні реформи, а не «косметичні», захистити Україну, перезавантажити все наше життя. Також вона закликала, і з нею не можна не погодитись всіх послідовних народних депутатів України, які не втратили честь, совість, відповідальність перед суспільством - покинути лави цієї фасадної та формальної коаліції.

Як на мене, то я вважаю, що по-перше, на сьогодні у нас діє фейковий Президент, зі своїм бізнесовим оточенням, який говорить одне, а робить зовсім інше, і тому він дуже далекий від того, що на справді коїться в державі. По-друге, ми маємо також фейковий Парламент, який зневажає свій народ, відверто глузує з нього, голосує та підтримує прямо протилежні законопроекти, які не приносять ні якої користі суспільству, а лище працює на благо своїх спонсорів – олігархів, за «достойну» винагороду.

Навіщо був цей фарс, 16 лютого поточного року зі зверненням з телеекранів до співвітчизників Президента України Петра Порошенка, адже Петро Порошенко, і так вже майже зіпсував свій імідж в очах українського суспільства - як порядного керманича держави?

Якщо коротко проаналізувати вчорашнє звернення Президента, то можна сказати наступне:

- За два роки після перемоги Революції Гідності, країна не зробила жодного кроку на шляху покращення, як в політичному сенсі, так і в економічному напрямку. Всі так звані реформи, про які наголошувала сьогоднішня влада, і ті - зведені нанівець.

- у зверненні Президента чітко наголошується, що Уряд Арсенія Яценюка в повному обсязі втратив довіру у громадян, але нічого в цьому напрямку владою не робиться. Переформатування, так і Україна не побачила в чинній коаліції. Згідно опитування понад 70% категорично за відставку Кабінету Міністрів. То виникає питання, чому ж народні обранці не дослухаються голосу виборця, адже їх так голосно чути з трибуни парламенту на захист громадян?

Невже вас тільки хвилює шелест грошей в стінах Парламенту, ваших олігархічних фінансових патронів, а на Україну та на ціле суспільство вам начхати?

Далі Президент у своєму зверненні наголошує, що нам потрібні прискорити позитивні перетворення, відкрити друге дихання у проведенні реформ, то будь ласка дійте, хто Вам заважає?

Так, погоджуюсь, і добре, що Президент це прекрасно розуміє, що ми на превеликий жаль втрачаємо дорогоцінний час, і все це з повною відповідальністю, можна подякувати проведенню саме політиці Президента. Люди не задоволені тим, що погіршується їхнє життя. Петро Порошенко красиво кажете, але нічого для того не робите, аби пом’якшити і так напружену, вибухонебезпечну політичну ситуацію, яка склалася в державі. Тільки слова…

І все ж таки Президент наголошує у своєму зверненні щодо довіри, як необхідний ресурс вирішення проблеми того масштабу, які стоять перед нашою державою.

Так дійсно, вихід із даної патової ситуації потребує згуртованості та політичної волі всіх – Президента, Парламенту та Уряду, але на ділі історично так складається, особливо помітно в останні роки Незалежності України, «тотальне окозамилювання», бо переважно відіграють роль особисті амбіції трьох.

Політична воля, чомусь не відіграє важливу роль в житті наших можновладців, вони тільки прикриваються нею, аби робити свої чорні справи, але невже вони не розуміють тієї критичності, тієї сигнальності, яка вірує у народі, і яка може в будь який момент вибухнути…

Броницька Олена, політолог, політичний експерт Українського інституту аналізу і менеджменту політики.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Петр Порошенко,коаліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.