Тиск Адміністрації Президента на суддів. Нові докази!

11 декабря 2015, 17:53
Владелец страницы
0
62

Колишній суддя Апеляційного суду міста Києва Антон Чернушенко надіслав ЕКСКЛЮЗИВНОГО ЛИСТА до редакції програми "Народної прокуратури".

Колишній суддя Апеляційного суду міста Києва Антон Чернушенко (нині перебуває у розшуку) надіслав ЕКСКЛЮЗИВНОГО ЛИСТА до редакції програми "Народної прокуратури". Де додав нових смажених фактів про тиск на суди збоку Адміністрації Президента. Зокрема назвав прізвища свідків, які б могли підтвердити факт його неформальних зустрічей із заступником Голови АП Філатовим.  Саме на цих зустрічах, не внесених в журнал відвідувань Адміністрації, Філатов, за словами Чернушенка, й намагався вплинути на певні судові рішення. 

Усі подробиці - у суботу, 12 грудня о 22:20, на телеканалі 112-Україна.
Більше про суддю Чернушенка - https://www.youtube.com/watch?v=EzZZyPp8WGs&list=PLGGzcwr5f5L7TtSX_u5KbAOIRnXkjpcBB&index=9
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.