ЛІКАРІ МЕДЗАКЛАДІВ ВІННИЧЧИНИ ВИМАГАЮТЬ СКАСУВАТИ ЗЛОЧИННІ НАКАЗИ

19 ноября 2015, 19:21
фотокореспондент
0
76

Відкритий лист Міністру охорони здоров’я України Олександру Квіташвілі.

Шановний пане Міністре!

До Вас звертаються потенційні лікарі-злочинці.
Події, які розгорнулись навколо смерті дитини в Тростянецькому районі Вінницької області від апендициту, вимагають негайного прийняття управлінських рішень на самому високому рівні.
Наказ департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА робить надання хірургічної допомоги дітям в екстрених умовах неможливим. Даний випадок смерті – пряме цьому підтвердження.
З морально-етичної точки зору лікарями скоєно злочин, а з юридичного - вони не мали права надавати допомогу дитині. Якщо на території Вінницької області не зміниться система надання хірургічної допомоги дитячому населенню, то слід чекати повторення подібних випадків.
Просимо Вас негайно змінити наказ ДОЗ та К Вінницької ОДА від 28.03.2015 №422 «Про удосконалення організації надання хірургічної допомоги дитячому населенню області», передбачивши в ньому можливість надання хірургічної допомоги дітям в екстрених випадках хірургами та анестезіологами районних лікарень за умови отримання ними сертифікату за фахом «Дитяча хірургія» та «Дитяча анестезіологія».

Лікарі-хірурги та лікарі-анестезіологи закладів охорони здоров’я вторинного рівня Вінницької області  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.