Переможна поразка? Президент вважає, що на виборах в Луганській області перемогл

2 ноября 2015, 17:06
Владелец страницы
0
97

Ці вибори показали, що Луганська область, на жаль, і досі голосує традиційно – "хай мерзотник, але він наш мерзотник". Ситуація з електоральними уподобаннями в Луганській області не змінилася.

30 жовтня Президент України Петро Порошенко звернувся до співвітчизників і прокоментував підсумки виборів в органи місцевого самоврядування.

Петро Порошенко заявив, що виборці в цілому вибрали проукраїнські партії, і, зокрема, партії, що входять в правлячу коаліцію.

"Політичні сили, які входять до правлячої коаліції, отримали гідний результат. Сукупна підтримка проєвропейських, проукраїнських сил значно перевищує підтримку тієї партії, яка веде свій родовід від Партії регіонів Януковича і є її правонаступником. Найголовніше: реваншу антиукраїнських сил не відбулося. Вперше там зламана монополія відомої політичної сили, яка формувалася не один десяток років", — сказав він.

Признаюся, мене дуже здивувала переможна реляція пана Президента щодо результатів виборів до місцевих рад-2015 на Донбасі. Подивимося на конкретних прикладах,як і де була зламана монополія відомої політичної сили.

Наприклад, у головних містах української частини Луганської області — Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Старобільську – перемагають колишні і діючі представники партії,яка веде свій родовід від ПР.

На виборах мера Сєвєродонецька, який на даний момент є адміністративним центром Луганської області, у другий тур виходять чинний мер, самовисуванець і колишній регіонал Валентин Казаков, і колишній градоначальник з 1994 по 2010 роки, самовисуванець Володимир Грицишин,який теж міцно пов'язаний з регіоналами.

У сусідньому Лисичанську на виборах в один тур переміг кандидат від партії "Опозиційний блок" Сергій Шилін. У Рубіжному,так само, в один тур, переміг кандидат від "Опозиційного блоку" Хортів. Ще один кандидат від "Опозиційного блоку" Андрій Гайдуков переміг у м. Новодружеськ Лисичанської міської ради. У Старобільську переміг кандидат від партії "Наш край" Володимир Живага. Аналогічні показники по багатьом районам області.

Що ж стосується місцевих рад всіх рівнів, то там більшість за чиновниками, які так чи інакше співпрацювали з режимом Януковича. Невже Ви, п. Президенте, вважаєте представників "Опозиційного блоку" та "Нашого краю" проукраїнськими політиками? Про яку проукраїнську коаліцію, п. Президенте, можна говорити, якщо список Вашої політсили у Старобільську очолював Анатолій Гаркавий - людина, яка організовувала т. зв. "референдум"?

"Дуже важливо, що голосування пройшло на підконтрольній Україні частини Донбасу. Вперше в радах Донецької та Луганської областей будуть представлені про європейські партії. Вперше Донецька і Луганська області вибирали собі місцеву владу на досить конкурентних виборах, яких ніколи раніше в тих краях не траплялося",- йдеться у зверненні Президента.

Я не буду зараз писати про доцільність проведення виборів на підконтрольній Україні частини Донбасу. Мене більше зацікавив той факт,що п.Президент вважає,що в радах Луганської області вперше будуть представлені проєвропейські партії.

У 2006 році в Луганську обласну раду за списками БЮТ було обрано п’ять депутатів. Що ж стосується Луганської міської ради, то по списках БЮТ було обрано 4 депутатів. Тому казати про те,що в радах Луганської області вперше будуть представлені проєвропейські партії, не можна.
Звичайно, якщо п. Порошенко вважає, що БЮТ-це проєвропейська партія.

Ці вибори показали, що Луганська область, на жаль, і досі голосує традиційно – "хай мерзотник, але він наш мерзотник". Ситуація з електоральними уподобаннями в Луганській області не змінилася.

Перемогу святкувати дуже й дуже рано...

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.