Інформація «Правої Справи» про російську станцію радіоперешкод на Донбасі підтве

22 октября 2015, 14:41
Владелец страницы
0
20

Нагадаю, що вперше ця станція була помічена не 30 серпня, а набагато раніше. Ще 9 липня 2015 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що проблеми зі стільниковим зв'язком, які спостерігалися протягом двох тижнів на Луганщині, викликані застосуванням росіянами в тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж «Житель»

У Європейському Союзі вимагають від Російської Федерації пояснити наявність на Донбасі російських систем, які блокують зв'язок для польотів безпілотних літальних апаратів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.


Про це йдеться в повідомленні Постійного представництва Великобританії при ОБСЄ у Twitter з посиланням на заяву представників ЄС на форумі з співробітництва в галузі безпеки.


«Надалі стурбовані блокуванням сигналу безпілотників ОБСЄ на підконтрольних сепаратистам територіях України», - повідомили в британському відомстві.

ЄС повторно звертається до делегації РФ з вимогою пояснити присутність Р-330Ж «Житель», що блокує зв'язок на підконтрольних сепаратистам територіях східної України згідно спостережень СММ. Дипломати нагадали, що автоматизована станція активних перешкод Р-330Ж «Житель» була помічена 30 серпня поряд з Тельманово, підконтрольному бойовикам «ДНР».


Нагадаю, що вперше ця станція була помічена не 30 серпня, а набагато раніше. Ще 9 липня 2015 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що проблеми зі стільниковим зв'язком, які спостерігалися протягом двох тижнів на Луганщині, викликані застосуванням росіянами в тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж «Житель». Про це стало відомо з джерел, близьких до силових структур бойовиків. Ця станція свого часу передислоковувалася до «гарячих точок» - Маріуполя на Донеччині і Щастя на Луганщині.


Бойовики «ЛНР» офіційно пояснювали відсутність зв'язку аварійним станом базових станцій, вирішенням фінансових питань з МТС і створенням на базі «віджатого» у «Київстару» обладнання свого оператора. 


Вже пізніше, 30 червня, російський бойовик з батальйону «Восток» «засвітив» станцію «Житель», в соцмережах. І ось тепер інформація ГІ «Права Справа» підтвердилася світовими дипломатими на вищому рівні.


Станція перешкод Р-330Ж «Житель» призначена для вирішення наступних завдань:
виявлення, пеленгування і радіозаглушення мобільних станцій систем рухомого супутникового зв'язку Інмарсат і Ірідіум; виявлення, пеленгування і радіозаглушення базових станцій систем стільникового зв'язку стандарту GSM 1900; радіозаглушення навігаційної апаратури споживачів систем супутникового зв'язку NAVSTAR (GPS).


Станція може працювати як в автономному режимі, так і в сполученій парі, як ведучим, так і веденим під керівництвом комплексу Р-330КМК. Будь-який із вище перерахованих сигналів глушиться повністю в радіусі 20-30 кілометрів від працюючої станції.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.