Російський Blackwater - Курдська операція

21 октября 2015, 14:43
Владелец страницы
0
180
Російський Blackwater - Курдська операція

У Росії вже багато років активно працюють приватні охоронні підприємства (ПОП).

У Росії вже багато років активно працюють приватні охоронні підприємства (ПОП). До переліку їх головних функцій, окрім охорони невеликих комерційних підприємств, входять і більш масштабні завдання: охорона нафтових родовищ, гірничодобувних компаній і приватна охоронна діяльність по всьому світі.

Серед них на території РФ функціонує підприємство котре, за масштабами своєї діяльності можна порівняти  з відомими американськими «Blackwater», тому що крім охоронних функцій - участь у бойових діях є одним з найголовніших.

Хто знає про них, говорить про них «тільки пошепки».

У сфері їх функцій найсерйозніші державні замовлення. І навіть її назва до кінця невідома. Тому назвемо умовно – ПВК (Приватна Військова Компанія).

Всіляка відома інформація про цю компанію була отримана з достовірних джерел: колишні військовослужбовці, які брали участь у бойових діях, високопоставлені співробітники спецслужб і навіть, деякі публічні діячі.

До кінця невідомо, які конкретно завдання виконували ці люди до конфлікту в Сирії, а точніше, до російського втручання. Але з моменту початку бомбардувань перш за все пішли чутки, а потім вже і пряма інформація про російських військових, що беруть участь в конфлікті. Найдивніше, що бачили їх на території курдів, а не на території, контрольованій Асадом.

З іншого боку, цьому є цілком логічне пояснення: курди прийняли на себе перший удар ісламістів, і до останнього часу були єдиною силою, яка стримувала їх наступ.

Для Туреччини наявність великих бойових з'єднань курдів - загроза. Нехай вони, і знаходяться на території Іраку і Сирії, де у них вже майже існує автономія, адже територія так званого Курдистану займає також велику частину Туреччини. Саме тому турки, коли приєдналися до міжнародної коаліції, бомбили саме бійців «сирійського Курдистану».

Для  Збройних Сил вкрай важливо збереження всіх сухопутних сил, які борються з терористами, тому на територію курдів були відправлені бійці вищезгаданої російської ПВК. Їх завдання - боротьба з турецьким спецназом, який коригує вогонь авіації.

Турецький ресурс (http://qasioun.net ) призводить інтерв'ю анонімного турецького розвідника. Ось витяг з нього:

«Ми з 15 бійцями перейшли турецько-сирійський кордон близько 4 ранку ... Виявилися на території , яка контролюється курдськими повстанцям. Майже через 40 хвилин стався вогневий контакт. У нас несподівано почали стріляти з найближчого села.

Можу сказати точно, що перші постріли були спеціально зроблені мимо. Коли ми спробували пробитися ближче до точки, звідки вівся вогонь, в нас стали стріляти прицільно.

Ми втратили 2-х бійців протягом 2 хвилин, 5 було поранено. Нам довелося відступити і викликати евакуацію. Найдивніше, що, як тільки ми почали відходити у зворотний бік, нас перестали обстрілювати. Було відчуття, що нас просто видавлюють назад.

Я можу сказати, що чітко чув російську мову, коли ми йшли. Мені навіть здалося, що люди сміялися».

Всі ці подробиці вказують на присутність російської ПВК на території Сирії вже зараз.

Більше того, вже є список бійців однієї з груп цієї ПВК, що дислокується в Сирії, і допомагає курдам сьогодні.

Список осіб однієї з груп:

1. Возняков А. - Старший лейтенант ВМФ у відставці.

2. Андрєєв Д. - Колишній співробітник ОМОНу.3. Белов Д. - Майор ВМФ у відставці.4. Н. Полковник ФСБ у відставці. Командир групи.5. Циганов Є. лейтенант ВМФ у відставці

 Всі ці дані вказують нам, що Росія намагається повторити досвід США в Іраку з використанням приватних військових компаній.

Але США цього - хоча б не приховували.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия-США,Сирия,Новости,новое в блогах,внутренняя политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.