Недопустимо рятівників часів Януковича

28 сентября 2015, 13:14
Владелец страницы
Народний депутат України VIII скликання
0
41
Недопустимо рятівників часів Януковича

Недопустимо рятівників часів Януковича

Я, домагатимусь люстрації в.о. начальника аварійно-рятувального загону спецпризначення Держслужби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Як стало відомо від активістів Полтавщини, Роман Кириленко за часів злочинної влади Януковича обіймав посаду начальника Головного управління ДСНС у Полтавській області. Більше того, ця особа активно залучалася колишнім очільником ДСНС С. Бочковським до корупційних схем. Це той самий Бочковський, якого арештували на засіданні уряду 25 березня 2015 р. Ми просимо перевірити інформацію про те, що Кириленко щомісяця відраховував Бочковському по 150 тис грн.

Відео із затриманням Бочковського: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://www.youtube.com/watch%3fv%3dKGEcPM-esoo

Нещодавно, під стінами Полтавської ОДА пройшов мітинг проти призначення на одну з керівних посад колишнього начальника управління ДСНС в Полтавській області Романа Кириленка, який очолював управління із 2011 по квітень 2015 року. На думку мітингувальників, дана особа підпадає під Закон України «Про очищення влади» та не повинна працювати в органах МНС.

Відео із зверненнями громадян до Кириленка: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://www.youtube.com/watch%3fv%3d-Jg94hrZGTk

Я, вимагаю ретельної перевірки щодо Романа Кириленка та обіцяю домагатися його звільнення у разі, якщо він підпадає під дію закону «Про очищення влади».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.