В Росії делегацію "ЛНР" вважають іноземними гостями

22 сентября 2015, 11:03
Владелец страницы
0
36

Звичайно, що подібні демарші російської сторони- є елементом подвійної гри Москви,але ці демарші показові і чітко дають зрозуміти ставлення Москви до так званих "республік".

15 вересня для зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим в Екатеринбург (РФ) прибула офіційна делегація керівництва т.зв. "ЛНР" на чолі з першим заступником спікера парламенту самопроголошеної "ЛНР С.Гізай.

По прибуттю в Єкатеринбург керівництво "ЛНР" заявило, що вирушило на Урал на честь Дня міста Зарічного, з метою подякувати його жителям за їх активну гуманітарну допомогу мешканцям м. Луганськ.

"Спочатку запрошували спікера парламенту "ЛНР" Олексія Карякіна, але він не зміг поїхати і тому відправив в робочу поїздку свого першого заступника Світлану Гізай, - розповіла "головний спеціаліст" прес-центру "Народного Совета ЛНР" Світлана Мажарова

Разом зі Світланою Гізай у складі делегації прибули ветерани-афганці з Краснодону і два священики. Як передають російські ЗМІ, делегація провела в Зарічному три доби, де крім офіційних зустрічей була запланована культурна програма. Одним з основних елементів цієї програми була запланована екскурсія на Білоярську атомну станцію.

Але,як з’ясувалося, незважаючи на гостинність приймаючої сторони, відвідати атомну станцію гостям з "ЛНР" не вдалося.

За словами керівника Управління інформації Білоярської атомної станції Маріанни Баканової "гості з Луганська для нас все-таки іноземні громадяни, а атомна станція - режимний об'єкт, тому потрібні узгодження. Але зовні ми її, звичайно, покажемо -станцію добре видно з багатьох точок міста".

Називаючи офіційну делегацію т.зв."ЛНР" іноземними гостями, Росія вкотре дистанцюється від них і не тільки на офіційному рівні.

Нагадаю, раніше МНС РФ фактично заперечило сам факт існування т.зв. "ЛНР" та "ДНР",розмістивши на своєму офіційному сайті інформацію про надання гуманітарної допомоги жителям Донецької та Луганської областей. Більше того, МНС РФ чітко і однозначно підкреслило,що на зворотному шляху з Луганська і Донецька " всі автомобілі пройшли встановлені митні процедури на прикордонних пунктах пропуску "Донецьк" і "Матвєєв-Курган".

Роблячи наголос на проходженні митних процедур МНС РФ тим самим підкреслило,що ці дві області,а саме: Луганська і Донецька,є суб’єктами територіально-адміністративного устрою України.

Звичайно, що подібні демарші російської сторони- є елементом подвійної гри Москви,але ці демарші показові і чітко дають зрозуміти ставлення Москви до так званих "республік".

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.