"Законотворча" діяльність Бориса Філатова

21 сентября 2015, 15:03
Владелец страницы
політолог, викладач
1
6828

В цій статті мені хотілося б висвітлити діяльність одного з народних депутатів Верховної Ради України Бориса Альбертовича Філатова за майже рік перебування його при владі

Рік тому, куплений за гречку Філатова і Корбана, народ вибрав депутата в верховну раду по 27 виборчому округу Дніпропетровська, чим зробив найбільшу свою помилку. І зараз я вам скажу, чому.

 

Звісно,звинувачувати народ не можна, всім виборцям забили баки маячнею і солодкими обіцянками, щедро приправленими пайками та подачками. Виникає питання - чому ж Борис Філатов не зробив нічого корисного для народу?  Це в жодному разі не наклеп на народного депутата, самі посудіть і зробіть висновки.

 

За майже рік роботи восьмого скликання з вісімдесяти восьми засідань Борис Філатов був присутній лише на вісімнадцятьох, а інші сімдесят, грубо кажучи, прогуляв. Але це ж не школа, і не інститут, де тобі поставлять “нб”, і потім можна відпрацювати пройдений матеріал. Тут все набагато складніше. В деяких випадках вирішується доля мільйонів громадян, і цей депутат дозволяє собі не прийти на робоче місце. Хіба це не свинство?

 

При цьому Філатов свою депутатську зарплатню отримує вчасно і без затримки. Якщо ти народний обранець, то будь ним. Народ тебе посадив у це крісло не для того, щоб ти прогуляв вісімдесят відсотків засідань Верховної ради. За цілий рік «роботи» Філатова зафіксовано лише один виступ з трибуни та один виступ з місця. В статистиці одні одиниці, в школі вже б усі сміялися, але нам не до сміху, плакати хочеться.

 

Філатов збирає документи для перейменування вулиць, міст, літає на вертольоті вартістю два мільйона доларів, з камерою на плечі. Корчить з себе Спілберга. Тільки на космодайвінг, за офіційними даними, Філатов витратив близько 300 000 доларів. Коротше кажучи, займається усім чим хоче, але не тим чим треба займатись народному депутату. При цьому розтрачує купу державних грошей. Такий собі депутат-паразит.

 

Для того, щоб розібратись в участі Філатова у законотворенні, давайте розглянемо законопроекти, в яких Борис Альбертович пропонує внести зміни :

2964 27.05.2015 про внесення змін до статті 233 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за незаконну приватизацію державного, комунального майна). Тобто, по цим змінам видно, що Філатов хоче уникнути відповідальності за привласнення комунальних підприємств, і таким чином замести свій слід злочину проти держави.

2049     05.02.2015 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій). Тут він хоче оподатковувати деякі організації і відмити цілу купу державних грошей. І після цього він розказує про якусь честь, відповідальність  та благородство.

 

До речі, ще Філатов відмовився голосувати за антикорупційний  закон. Питання простого українського громадянина - совість у вас є ?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.