Терористів "ДНР" та "ЛНР" лікують у Нижньому Новгороді

6 сентября 2015, 11:30
0
71

Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" встановлено місце розташування медичного центру на території РФ, де проходять амбулаторну та психологічну реабілітацію бойовики самопроголошених республік "ЛНР" та "ДНР".

Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" встановлено місце розташування медичного центру на території РФ, де проходять амбулаторну та психологічну реабілітацію бойовики самопроголошених республік "ЛНР" та "ДНР". Медичний центр розташований за адесою: м. Нижній Новгород, вул. Маршала Воронова, б. 20а

Станція метро "Бурнаковская".

Завідувач: І.М. Хайтаров : (831) 421-83-24

Реєстратура: 421-83-23, факс 241-86-60

Єдина довідкова: (831) 428-81-88

 

 

На фото – бойовик "ДНР"Андрій Давидов

Місце проживання: м.Макіївка Донецька обл..

 

 

За його спиною – табличка з назвою лікувального закладу,де він проходить комплексну реабілітацію після поранення. Назва закладу - Федеральна державна установа "Приволзький окружний медичний центр. Клінічна лікарня №3".

 


Приволзький Окружний медичний центр ФМБА Росії (ПОМЦ) - один з найсучасніших і високотехнологічних медичних комплексів м. Нижній Новгород, який надає амбулаторну та стаціонарну допомогу: реаніматологія, нейрохірургія, кардіологія, неврологія, травматологія та ортопедія, онкологія, хірургія, терапія, ендоскопія, урологія, акушерство та гінекологія, ревматологія, рентгенологія, УЗД, щелепно-лицьова хірургія (стоматологія), трансплантація органів.

 

В цьому медичному закладі проходить лікування не тільки Давидов, але і його бойові "побратими". Крім лікування, в програму психологічної реабілітації входять екскурсії і прогулянки по місту. Зокрема, "ветерани" фотографуються на тлі символу Нижнього Новгорода – скульптури оленя, яку подарувала місту почесний консул Угорщини Елада Нагорна.


В програму "психологічної реабілітації" входять і публічні акції на підтримку самопроголошених республік в центрі міста.

 

 

Ці фото – черговий доказ злочинів РФ проти України, який буде використаний під час міжнародного трибуналу.


Нагадаю,раніше повідомлялося,що в Ростові на Дону організовано центр реабілітації для бойовиків "ДНР" і "ЛНР", в якому вони очікують лікування і протезування за рахунок фонду свого колишнього лідера Ігоря "Стрєлкова" Гіркіна.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.