В Кіровограді йде активне спалювання та випаровування отруйних речовин

3 сентября 2015, 14:52
0
39
В Кіровограді йде активне спалювання та випаровування отруйних речовин

Сьогодні вже направили звернення з Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від народного депутата Ленського

Lо якого я звернувся, як помічник і доніс ту ситуацію, з якою зіштовхнулися мешканці Кіровоградського регіону.

У с.Аджамці Кіровоградського району Кіровоградської області підприємство, яке має ліцензію на знищення та утилізацію лікарських препаратів, шкідливих хімічних речовин грубо порушує технологічний процес та регламент. Йде спалювання та випаровування отруйних речовин, які не просто шкодить здоров'ю людини і оточуючому середовищу, а вбивають усе живе. Це, зокрема: сірка, фосфор, фосген, оксиди вулицю, діоксини, ртуть.

Направили звернення з проханням розібратись у ситуації та вжити невідкладних заходів, адже якщо проблема поводження з хімічними речовинами, наприклад пестицидами та агрохімікатами під час їх внесення, набула загально національного масштабу, то спалювання "хімії" може призвести до спалаху цілого букету захворювань і мати жахливі наслідки.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.