Росія відмовилась видавати паспорти мешканцям окупованого Сходу України

16 августа 2015, 11:56
0
95

Таким чином, всі заяви лідерів місцевих бойовиків про можливу видачу жителям квазі республік російських паспортів є фейковими. В інформаційному просторі України ця інформація розповсюджується силами, зацікавленими у нагнітанні ситуації всередині країни.

Очільник самопроголошеної «ЛНР» Ігор Плотницкий заявив, що розглядається можливість видачі жителям «ДНР» і «ЛНР» російських паспортів. «Зараз розглядається питання, в тому числі про те, щоб на території ЛНР і ДНР всі, хто забажає, можливо, Російська Федерація надасть їм право отримання паспорта», - наводить слова Плотницького Донецьке агентство новин. Член Ради з прав людини та розвитку громадянського суспільства Євген Бобров спростовуючи заяву Плотницького повідомив , що російська влада не має наміру вводити в Донбасі російські паспорти. Днями, на цю тему відбулося розширене засідання за участю представників Міністерства юстиції РФ, уряду та адміністрації Президента. Чиновники вирішили, що мешканці тимчасово окупованих територій Донбасу можуть перебувати на території Росії по українським, навіть простроченим документам, і єдина вимога - щоб у них були вклеєні фотографії. При цьому, російські паспорти, мешканцям цих територій будуть видаватися за стандартною для іноземців процедурою і за наявності на це вагомих підстав. Бобров також додав, що жителі самопроголошених республік, які втратили паспорти, повинні звернутися в місцеві українські органи, де після підтвердження їх особи їм видадуть тимчасові документи. Таким чином, всі заяви лідерів місцевих бойовиків про можливу видачу жителям квазі республік російських паспортів є фейковими. В інформаційному просторі України ця інформація розповсюджується силами, зацікавленими у нагнітанні ситуації всередині країни. Д.Снєгирьов
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.